Català · Español · English · Français · 汉语
Busca concerts per dia
AgendaConcerts.Cat. Concerts i festivals musicals de tot el món · Facebook · Twitter | X · Instagram · Threads
Actualitzat a les 14:08 hores del 17/04/2018
Els horaris dels concerts per Sant Jordi 2018 a l’Antiga Fàbrica Damm són els següent:
Moll d’envasat
12.00 h - Buhos
13.00 h - Ebri Knight
14.00 h - El Petit de Cal Eril
15.00 h - Koers
17.00 h - Quimi Portet
18.00 h - Mi Capitán
19.00 h - Flamingo Tours
20.00 h - La iaia
Sala de Màquines
12.30 h - Suu
13.30 h - Atenea Carter & The Mighty Might
14.30 h - Ferran Palau
16.30 h - Núria Graham
17.30 h - Nil Moliner
18.30 h - Holwin' Dogs
19.30 h - Xarim Aresté
Sala de Bàscules / Terrassa
12.30 h - Mishima DJS
14.30 h - Vemo DJS
16.30 h - DJ Dolo
18.30 h - DJ Animal
Sala de Cocció
12.30 h - Ismael González
13.30 h - Joan Masdéu
14.30 h - Jordi Lanuza
16.30 h - Marc Grau
17.30 h - The Bird Yellow
18.30 h - Intana
19.30 h - Exili a l’Elba
Els horaris de signatures de discos i llibres començarán a les 12:30 hores i s’allargaran fins les 20 hores. Es podran trobar els següents grups i artistes: Els Amics de les Arts, Els Catarres, Buhos, Suu, Ismael González, Ebri Knigh, El Petit de Cal Eril, Joan Masdéu, Atenea Carter & The Mighty Might, Mishima, Ferran Palau, Jordi Lanuza, La Pegatina, Koers, Núria Graham, Marc Grau, Quimi Portet, Dolo, Nil Moliner, The Bird Yellow, La Iaia, Mi Capitán, Howlin' Dogs, Intana, Flamingo Tours, Xarim Aresté, Exili a Elba, Joan Dausà, Judit Neddermann, Sergi Carbonell (Txarango), The Penguins, Santi Balmes i Dorian.
---------------------------
Com ja va sent tradició durant Sant Jordi, 23 d’abril, el recinte de l’Antiga Fàbrica Damm de Barcelona és l’epicentre del Sant Jordi Musical amb multitud de concerts d’entrada lliure. També hi ha gastronomia, cervesa i signatures de llibres de temàtica musical, evidentment també hi haurà signatures de discos.
Al Moll d’Envasat de l’Antiga Fàbrica Damm actuaran Buhos, Ebri Knight, El Petit de Cal Eril, Koers, Quimi Portet, Mi Capitán, Flamingo Tours i La iaia.
A l’escenari de la Sala de Màquines actuaran Suu, Atenea Carter & The Mighty Might, Ferran Palau, Núria Graham, Nil Moliner, Holwin' Dogs i Xarim Aresté.
A la Sala de Bàscules (la terrassa) actuaran DJ. Mishima, Vemo (Manel), Dolo i Ramon Mirabet.
Per últim, a la Sala de Cocció pujaran a l’escenari Ismael González, Joan Masdéu, Jordi Lanuza, Marc Grau, The Bird Yellow, Intana i Exili a l’Elba.
Pròximament els horaris.
En el cas dels concerts de la Sala de Màquines es lliurarà una única entrada per persona i concert a partir de les 11.30 h pels concerts del matí i a partir de les 15 h pels concerts de la tarda: les entrades es repartiran de forma individual per un únic concert per intentar que tothom tingui lloc segons ordre d'arribada i fins a completar l'aforament.