Català · Español · English · Français · 汉语
Busca concerts per dia
AgendaConcerts.Cat. Concerts i festivals musicals de tot el món · Facebook · Twitter | X · Instagram · Threads
El Festival Cabo de Plata celebrarà la seva tercera edició a la platja de la Hierbabuena de Barbate (Cadis) de dimecres 24 al dissabte 27 de juliol. Dins del seu cartell es troben artistes de pop, rock, mestissatge, rap i músiques urbanes, reggae i electrònica: Lola Indigo, Che Sudaka, La Fuga, Nach, Rels B, El Canijo de Jerez, Muyayo Rif, Rapsusklei, Iseo & Dodosound , La Pegatina...
Entre els seus últims canvis destaca el canvi de Kidd Keo -per problemes d'agenda- pel trio de rap londinenc Foreign Beggars.
A continuació, horaris del Festival Cap de Plata 2019:
Dimecres 24 juliol 2019
Escenari Idealista
18:00h – Shemma
19:10h – Baymont Bross y Estela Amaya
20:30h – Walls
22:00h – Hard GZ
23:30h – Mafalda
01:15h – O’funk’illo
02:45h – Paint Animals
Dijous 25 de juliol de 2019
Escenari Brugal
18:50h – Muerdo
21:00h – Alamedadosoulna
23:30h – Che Sudaka
01:50h – Lola Indigo
04:40h – General Levy
Escenari Desperados
18:00h – La Regadera
19:55h – Talco
22:05h – El Último Ke Zierre
00:35h – Dubioza Kolektiv
03:05h – La Fuga
Escenari Idealista
18:00h – Machete en Boca
19:00h – Dante y Blake
20:15h – Soge Culebra
21:45h – Nach
23:30h – Rels B
01:15h – Fernandocosta
02:45h – Nikone
04:15h – Foreign Beggars
Divendres 26 de juliol de 2019
Escenari Brugal
19:00h – Antílopez
21:00h – El Canijo de Jerez
23:30h – Orishas
02:00h – Maka
04:30h – Yellow Claw
Escenari Desperados
18:00h – Muyayo Rif
20:00h – Gritando en Silencio
22:15h – Bohemian Betyars
00:45h – Boikot
03:15h – Hora Zulú
Escenari Idealista
18:00h – Ms Nina
19:00h – Arce
20:30h – Rayden
22:00h – Sho-Hai
23:30h – Kaydy Cain
01:15h – Maikel Delacalle
02:45h – Rapsusklei
04:15h – Foyone
Dissabte 27 de juliol de 2019
Escenari Brugal
19:00h – Mario Díaz
21:00h – Iseo & Dodosound
23:30h – Juanito Makandé
02:00h – La Pegatina
04:30h – Pendulum dj set
Escenari Desperados
18:00h – Mr Kilombo
20:00h – El Niño de la Hipoteca
22:15h – La M.O.D.A.
00:45h – Malaka Youth
03:15h – Eskorzo
Escenari Idealista
18:00h – Todo El Rato
19:00h – Juancho Marqués
20:30h – Falsalarma
22:00h – Recycled J
23:30h – Bad Gyal
01:15h – Natos y Waor
02:45h- Special Show: Locoplaya Don Patricio + Bejo