Català · Español · English · Français · 汉语


Logo AgendaConcerts.cat

Busca concerts



Busca concerts per dia

Notícies · Galeries Fotogràfiques

AgendaConcerts.Cat. Concerts i festivals musicals de tot el món. Ens importa la teva privadesa i no fem servir galetes.


Llegir en Català · Leer en Español · Read in English

Els horaris del Primavera Sound 2019


Els horaris del Primavera Sound 2019

Arriba el moment més temut pel públic del Primavera Sound, la publicació dels horaris. El precís instant en què l'assistent al festival, que se celebrarà del 29 de maig al 2 de juny al Parc del Fòrum de Barcelona, ​​descobrirà si els seus artistes favorits es solapen.

Sens dubte la paraula maleïda: solapament. I com sol ser habitual i difícilment evitable, en l'edició 2019 del Primavera Sound hi ha alguns bastant dolorosos tot i que evidentment va a gustos. Aquí van uns exemples: Tame Impala i Kate Tempest, Rosalía i Pusha T, Janelle Monáe i Jawbreaker, Robyn i Jungle, Interpol i Guided by Voices, Stereolab i James Blake, Nas i Sigrid, J Balvin i Primal Scream, Jarvis Cocker i Neneh Cherry...

A continuació, els horaris del Primavera Sound 2019:

Dilluns 27 maig 2019

Sala Apolo

20:00h – Kelly Kapowsky

21:15h – Deerhunter

Dimarts 28 de maig de 2019

Sala Apolo

20:30h – Cate Le Bon

22:00h – Homeshake

La [2] de Apolo

19:30h – Teskno

20:30h – Lonker See

21:30h – We Will Fail

23:00h – L8Ching

00:00h – Meuko! Meuko!

Dimecres 29 de maig de 2019

Sala Apolo

00:45h – Cou Cou Chloe

01:50h – Fucked Up

03:00h – Apparat dj set

La [2] de Apolo

23:30h – Lolina

01:00h – Clara!

02:30h – Linn Da Quebrada

03:30h – Mina

Parc del Fòrum

Escenari Primavera

17:00h – Mow

18:00h – Melenas

19:10h – Hatchie

20:30h – Cuco

22:00h – Big Red Machine

Escenari Night Pro

18:00h – Egosex

19:10h – L8ching

20:10h – Meuko! Meuko!

Dijous 30 de maig de 2019

Parc del Fòrum

Escenari Seat

18:45h – The Mani-Las

20:30h – Mac Demarco

23:15h – Interpol

02:05h – Future

Escenari Pull&Bear

19:35h – Big Thief

21:50h – Courtney Barnett

00:30h – Erykah Badu

Escenari Primavera

17:20h – Alice Phoebe Lou

19:00h – Stephen Malkmus & The Jicks

21:10h – Christine & The Queens

23:25h – Guided By Voices

01:55h – Charli XCX

Escenari Ray-Ban

16:40h – Las Odio

18:10h – Soccer Mommy

20:05h – Danny Brown

22:20h – NAS

00:45h – Dirty Projectors

02:50h – FKA Twigs

04:00h – Nina Kraviz

Escenari Pitchfork

17:45h – Odina

19:15h – Tomberlin

20:55h – Clairo

22:35h – Sigrid

00:35h – 070 Shake

02:10h – Empress Of

04:05h – Mykki Blanco

Escenari Adidas Originals

17:00h – Elena Setién

18:25 – Dream Wife

20:05h – Shonen Knife

21:45h – Siff Little Fingers

23:30h – Carcass

01:20h – Myrkur

03:00h – Nitzer Ebb

Auditori Rockdelux

16:00h – Bridget St. John

17:00h – Julien Baker

18:10h – The Necks

19:30h – Terry Riley & Gyan Riley

20:55h – Apparat Live

Escenari Night Pro

18:20h – Teskno

19:20h – Belau

20:20h – Malihini

21:20h – Lonker See

22:20h – We Will Fail

23:25h – P Postman ft. Emergency Tiara, Darko

Escenari Heineken

18:25h – Aliment play Television Personalities

20:05h – Chandra

21:45h – Viva Belgrado play At The Drive In

23:30h – Pylon Reenactment Society

01:20h – The Comet Is Coming

03:00h – Severed Heads

Escenari Ray-Ban Studios

22:00h – Upsammy

23:00h – Objeckt

00:30h – Demdike Stare

01:30h – Dj Rum

03:00h - Anastasia Kristensen live

04:00h – Brat Star

Escenari Seat Village

21:00h – Erik Urano

22:15h – Chynna

00:00h – Celeste

01:30h – IDK

03:00h – Jarvis Cocker dj set

Escenari OCB Paper Sessions

19:00h – Alice Phoebe Lou

Escenari Lotus

18:30h – R.E.A.L.

20:15h – Bakar

21:40h – Marie Davidson

23:10h – Princess Nokia

00:50h – Sophie

02:25h – Yaeji

03:55h – Maribou State

Escenari Desperados Cube

18:00h – Mafalda

19:00h – Dâm-Funk

20:30h – Krystal Klear

22:00h – Jayda G

23:30h – Denis Sulta

01:00h – Job Jobse

02:30h – Octo Octa b2b Eris Drew

Escenari Xiringuito Aperol

14:00h – IM

15:15h – Shakti Alliance (Ivy, Modet, Vir)

Escenari El Punto by Adidas Original

23:15h – Goa

00:00h – Brat Star

01:15h – Gangsta Boo

02:00h – Rico Nasty

02:45h – Japanese

03:30h – Uzielito Mix

Divendres 31 de maig de 2019

Escenari Seat

18:45h – Pavvla

20:30h – Carly Rae Jepsen

23:10h – Miley Cyrus

01:55h – Robyn

Escenari Pull & Bear

19:35h – Kurt Vile & The Violators

21:35h – Janelle Monáe

00:20h – Tame Impala

Escenari Primavera

17:35h – Snail Mail

19:30h – Beak>

21:10h – Jawbreaker

23:50h – Low

02:00h – Jungle

Escenari Ray-Ban

16:45h – Lucy Dacus

18:25h – Sons of Kemet XL

20:25h – Derby Motoreta’s Burrito Kachimba

22:30h – Suede

00:55h – Kate Tempest

03:05h – Mura Masa

04:10h – Peggy Gou

Escenari Pitchfork

17:45h – Putochinomaricón

19:20h – Georgia Anne Muldrow

21:00h – Liz Phair

22:40h – Aldous Harding

00:30h – Yves Tumor

02:10h – Flohio

04:00h – Iglooghost

Escenari Adidas Original

17:00h – Lidia Damunt

18:30h – Pond

20:10h – Fucked Up

21:50h – Chai

23:30h – Amyl and The Sniffers

01:20h – Lisabö

03:10h – Bliss Signal

Auditori Rockdelux

16:00h – Midori Takada

17:30h – María José Llergo

19:20h – Julia Holter

21:00h – Dirty Projectors

Escenari Night Pro

16:55h – HÀN

17:55h – Mayberian Sansküllots

18:50h – Birthh

20:00h – NFX

21:00h – Edsun

22:00h – Bronko Yotte

23:00h – 5K HD

Escenari Heineken

18:30h – Birkins feat. Ken Stringfellow

20:10h – Piroshka

21:50h – 107 Faunos

23:30h – Él Mató A Un Policía Motorizado feat. Amia, J y Manu Ferrón

01:20h – Swervedriver

03:10h – Kokoschka plays Las Grecas

Escenari Ray-Ban Studios

22:00h – Anthony Naples live

23:00h – Overmono live & dj

00:00h – Object Blue

01:00h – Mad Miran

02:30h – Roza Terenzi

04:00h – Batu

Escenari Seat Village

21:00h – La Tiguerita

22:15h – Mucho Muchacho

01:30h – AJ Tracey

03:00h – Tim Burguess (The Charlatans) dj set

Escenari OCB Paper Sessions

19:00h – Chai

Escenari Lotus

19:00h – Bflecha

20:00h – Wednesday Campanella

21:00h – Sticky M.A.

22:35h – Tony Touch & Friends (Don Chezina + Sony Withaneye)

00:15h – Ivy Queen

01:40h – Cybotron live

03:20h – Objekt live

04:50h – Agoria live

Escenari Desperados Cube

18:00h – Ylia

19:00h – Laurel Halo dj set

20:30h – Steffi

22:00h – Courtesy

23:30h – Dr Rubinstein

01:00h – Overmono live & dj

02:30h – Joy Orbison

04:00h – Helena Hauff

Escenari Xiringuito Aperol

14:00h – Isa·Bel

15:15h – Xols

16:45h – Phosky

Escenari El Punto by Adidas Originals

23:15h – Somadamantina

00:00h – La Zowi

00:45h – Mark Luva

01:45h – Gothboiclique

03:00h – La Goony Chonga

03:45h – Rosa Pistola

Disabte 1 de juny de 2019

Escenari Seat

18:45h – Boy Pablo

20:45h – Kali Uchis

23:00h – Solange

01:25h – James Blake

Escenari Pull & Bear

19:40h – Nathy Peluso

21:55h – Rosalía

00:05h – J Balvin

Escenari Primavera

17:30h – Ama Lou

19:15h – Built to Spill performs ‘Keep it like a secret’

21:55h – Pusha T

00:15h – Primal Scream

02:35h – Róisín Murphy

Escenari Ray-Ban

16:50h – Alondra Bentley

18:20h – Daymé Arocena

20:25h – Shellac

22:55h – Jarvis Cocker

01:30h – Stereolab

03:40h – Modeselektor live

05:00h – Dj Rosario & Sama Yax

Escenari Pitchfork

17:45h – Retirada!

19:25h – Nilüfer Yanya

21:05h – Loyle Carner

23:00h – Neneh Cherry

00:45h – Cupcakke

02:30h – Danny L Harle

04:10h – Slowthai

Escenari Adidas Original

17:00h – Cariño

18:35h – Haru Nemuri

20:10h – Frank Carter & The Rattlesnakes

22:05h – Drab Majesty

23:55h – June of 44

01:35h – The Messthetics

03:20h – Jpegmafia

Escenari Auditori Rockdelux

16:00h – Katerina Barbieri

17:30h – Tirzah

19:00h – The Mistery of The Bulgarian Voices featuring Lisa Gerrard

21:00h – Tim Hecke & Konoyo Ensemble

Escenari Night Pro

17:30h – Bonish

18:30h – Kirara

19:30h – DTSQ

22:00h – Eli Almic & Dj RC

23:00h – Sistemas Inestables

00:00h – F5

Escenari Your Heineken

18:35h – Evripidis & His Tragedies sing The Magnetic Fields

20:15h – Me & The Bees plays The Breeders

23:55h – The Bevis Frond

01:40h – Bush Tetras

03:20h – Mujeres plays Los Saicos                          

Escenari Ray-Ban Studios

22:00h – Suzanne Ciani

22:45h – Dj Marcelle / Another Nice Mess

00:15h – Forest Drive West

01:45h – Aïsha Devi

02:45h – Peach

04:15h – Martyn

Escenari Seat Village

21:00h – Ninhomalo

21:55h – Quay Dash

22:50h – Kaydy Cain

23:55h – Bbymutha

01:45h – Little Smiz

03:00h – Richard Colburn (Belle & Sebastian dj set)

Escenari Lotus

19:00h – Museless

20:00h – Rrucculla

21:00h – Chanel Tres

22:35h – Lizzo

00:00h – Tierra Whack

01:10h – David August

02:50h – Richie Hawtin Close

04:20h – Avalon Emerson

Escenari Desperados Cube

18:00h – Nosedrip

19:30h – Epsilove

20:30h – Izabel

21:55h – Fantastic Man b2b Tornado Wallace

23:30h – Hieroglyphic Being

00:30h – Mozhgan

02:00h – Veronica Vasicka

02:40h – Jasss

05:00h – Voiski

Escenari Xiringuito Aperol

14:00h – Frinda Di Lanco

15:15h – Ecran Total

16:30h – Dj Supermarket

Escenari El Punto by Adidas

23:15h – Albany

00:00h – Ian Isiah

00:25h – Hurricane G feat Tony Touch

01:10h – Kodie Shane

02:00h – Dj Playero

04:00h – Yung Beef dj set

Diumenge 2 de juny de 2019

Escenari CCCB (Raval-Barcelona)

16:30h – Aleesha

17:20h – Lil Moss

18:20h – Filthy Friends

19:50h – Christina Rosenvinge

21:00h – Cupido

Escenari Sala Apolo

22:30h – Agost

23:30h – The Beths

00:45h – Amyl & The Sniffers

02:00h – Cupcakke

03:00h – Dj Coco

La [2] de Apolo

23:00h – LNDFK

00:30h – Efrim Manuel Menuck

01:45h – Milla Folick

03:00h – Flaca


AgendaConcerts.cat