Català · Español · English · Français · 汉语


Logo AgendaConcerts.cat


Busca concerts per dia

AgendaConcerts.Cat. Concerts i festivals musicals de tot el món. Ens importa la teva privadesa i no fem servir galetes.


Llegir en Català · Leer en Español

Horaris del The End Of The World 2017 de Tarragona: Ben Sims, Fatima Hajji, Carl Craig, Edu Imbernon, Oscar Mulero...

El festival de música electrònica The End Of The World es portarà a terme del divendres 4 al diumenge 6 d’agost a la localitat d’Alió, a la provincia de Tarragona.

Tot i que en la seva primera jornada la música acabará més enllà de les cinc del matí, el dissabte serà veritablement una sessió maratoniana ininterrompuda que començarà a les 6 de la tarda i acabarà al migdia del diumenge.

El certamen espera uns 10.000 assistents, amants sobretot del techno i el trance tot i que també podran escoltar hardcore, dubstep, drum&bass, raggatek o tech-house.

A continuació, horaris del festival The End Of The World 2017:

Divendres 4 d’agost 2017

Escenari Locked World

20:00 h – Pau Luard

21:00 h – Dave It

22:00 h – Lexlay

23:00 h – Nuke

00:00 h – Spartaque

01:30 h – Fatima Hajji

03:30 h – Fernanda Martins

05:30 h – Petduo

Escenari Rave World

20:00 h – Dirty Bastard

00:00 h – Trakabass

03:00 h – Erredeka

04:00 h – Motek

05:00 h – DK Brothers

06:00 h – Innvn

Dissabte 5 d’agost 2017

Escenari Locked World

18:00 h – Technasia

19:30 h – Cuartero

21:00 h – Edu Imbernon

23:00 h – Andrés Campo

01:00 h – Exium

02:30 h – Oscar Mulero

04:30 h – Ben Sims

06:30 h – Carl Craig

08:30 h – Paul Ritch

10:30 h – Gerard Bauza B2B Juli

Escenari Madness World

21:00 h – Maluki

22:30 h – Boxinlion

23:30 h – Pendulum Dj Set & Verse

01:00 h – Netsky Dj Set

02:30 h – Flux Pavilion

04:00 h – Teddy Killerz

05:30 h – Vandal

07:30 h – Fant4stik

09:00 h – Moon Trackers

10:00 – Vini Vici

11:00 h – Berg

12:00 h – Mandragora

Escenari Reaktor World

18:00 h – Sinister Seven Lysergide / Nielos

19:00 h – Ruru VS Chok Dee

20:00 h – Dark Bayron

21:00 h – Evil Projects VS Parisete

22:00 h – eDUB

23:00 h – Broken Minds

00:00 h – Art Of Fighters

01:00 h – Noyze Suppressor

02:00 h – Carless VS Randy 909

03:00 h – The Sichest Squad VS Radium

04:00 h – Spitnoise

05:00 h – Lady Damage

06:00 h – Birencrors

07:00 h – The Mastery

08:00 h – Al Twisted

09:00 h – Detest

10:00 h – Sandywarez

11:00 h – Andycorez VS F. Noize

12:00 h – Party Raiser

13:00 h – Noisekick

Escenari Rave World

18:00 h – Adiktos al Tekno

22:00 h – jgm23

23:00 h – Infrakontrol

00:00 h – Vikkei

01:30 h – Sevenum Six

03:00 h – Teknambul

04:00 h – Narkotek Full Crew – Guigoo Weser Seno

06:00 h – Rinse

07:00 h – South Tribe

09:00 h – Sifres

10:00 h – Asphalt Pirates

12:00 h – Ixindamix

13:00 h - Electricbugz