Català · Español · English · Français · 汉语


Logo AgendaConcerts.cat

Busca concerts



Busca concerts per dia

Notícies · Galeries Fotogràfiques

AgendaConcerts.Cat. Concerts i festivals musicals de tot el món. Ens importa la teva privadesa i no fem servir galetes.


Llegir en Català · Leer en Español

Festa Major de Gràcia 2019: Dani Nel•lo y los Saxofonistas Salvajes, Joe Crepúsculo, Tori Sparks, Pepet i Marieta...


Festa Major de Gràcia 2019: Dani Nel•lo y los Saxofonistas Salvajes, Joe Crepúsculo, Tori Sparks, Pepet i Marieta...

A continuació, programa musical per dies de la Festa Major de Gràcia 2019:

Dijous 15 d’agost de 2019

12:00h – Rumba i Son de Gràcia, a la plaça del Poble Romaní.

12:00h – Vermut musical amb Goliat i Luces Negras, a la plaça Rovira.

12:00h – Vermut rumbero amb Pantanito, al carrer La Perla.

13:00h – Concert vermut amb Adeline, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

17:00h – Batucada, al carrer Mozart.

18:00h – Concert del grup S’Temple Bar, al carrer Puigmartí.

18:00h – Yohana Sabor Cubano, a la plaça del Poble Romaní.

18:45h – Arribada de la Cercavila de Festa Major, a la plaça de la Vila.

19:00h - Tallers de dansa CATFolk: Jotes de les Terres de l’Ebre amb Joan Codina, a la plaça del Sol.

19:00h – Concert del Iaioflautes, al carrer Ciudad Real.

19:00h – Música en viu, al carrer Providència.

20:00h – Barbacoa rumbera, a la plaça del Poble Romaní.

20:00h – Taller de danses de Bollywood, al carrer La Perla.

21:00h - Flowers & The Band, a la plaça del Raspall.

21:00h – Música en viu, a la plaça Sant Miquel.

22:00h – Salsa, al carrer Progrés.

22:00h – Pepet i Marieta, a la plaça del Sol.

22:00h – Concert d’A Ciegas (soul, funk), a la plaça Sant Miquel.

22:30h - Rebelion do Inrramundo, a la plaça del Raspall.

22:30h - The Holy Sinners, al Passeig de Sant Joan.

23:00h – Mancha E’Platano, al carrer Jesús.

23:00h – Ball amb Dúo Mediterráneo, al carrer Fraternitat de Baix.

23:00h – Concert de rumba amb Micu, al carrer Lluís Vives.

23:00h – Gospel, al carrer Fraternitat.

23:00h – El Pianaoke de Evripidis, a la Travessia de Sant Antoni.

23:00h – Marcel Marimon Rumba Trio, a la plaça de la Vila.

23:00h – Concert de Rambakana, al carrer Maspons.

23:00h – Concert de rumba amb Alma de Boquerón, a la plaça Nord.

23:00h – Concert de rumba amb Arrels de Gràcia, a la plaça del Poble Romaní.

23:00h – Error Fest! : Violets, Zeidun i Bad Mongos, a la plaça Rovira.

23:00h – Concert de Haku, al carrer Mozart.

23:00h – Concert del grup Bourbon (hard rock), al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

23:00h – Concert del grup Land of Coconuts, al carrer Berga.

23:00h – Concert d’Amadeu Casas Quartet (blues), al carrer Joan Blanques de Baix.

23:00h – Ball amb Albert Malla i Hasta Luego Cocodrilo, al carrer Verdi.

23:00h – Concert amb N-II i What de blues hell band, al carrer Puigmartí.

23:00h – Ball, al carrer Providència.

23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

23:30h – Concert de The Secret Investments, al carrer La Perla.

00:00h - Big Mouthers (hard rock), al Passeig de Sant Joan.

00:00h – Actuació de Made In Barcelona, al carrer Perill.

00:00h – Dj The House Party, al carrer Jesús.

00:00h – Female Dj Session, a la plaça Sant Miquel.

00:00h – Dj Dr. Batonga, a la plaça del Sol.

00:30h – Concert d’Estamos Locos, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

00:45h – Dj Deefap, al carrer Ciudad real.

00:45h – Concert de Shamrock Vagabonds, a la Travessia de Sant Antoni.

01:00h – Concert del grup Onicorium, al carrer Mozart.

02:00h – Concert de Double Dragon, al carrer Mozart.

Divendres 16 d’agost de 2019

10:30h – Cercavila de Sant Roc, a la plaça de la Vila.

12:00h – Escola de Rock, a la plaça Rovira.

12:00h – Vermut musical amb No Estamos Locos, al carrer Maspons.

12:00h – Vermut musical amb Dj, al carrer Jesús.

12:30h – Vermut musical amb Rodautors, al carrer Progrés.

13:00h – Concert vermut amb Onicorium, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

13:00h – Vermut musical amb La Baeza, al carrer Mozart.

13:00h – Vermut amb guitarra i veu, al carrer Perill.

13:00h – Vermut musical amb Xavier Calvet, a la plaça Rovira.

18:00h – Havaneres i rom cremat amb el grup Mar Brava, al carrer Puigmartí.

18:00h – Joana Gea Balls Zigans, a la plaça del Poble Romaní.

18:30h – Havaneres amb el grup Xarxa, al carrer Mozart.

19:00h – Swingmaniacs, al carrer Berga.

19:00h - Tallers de dansa CATFolk: Animació de balls i danses d’Europa amb Ramon Cardona, a la plaça del Sol.

20:00h – Dancehall amb Kumina SweetWine, al carrer La Perla.

21:00h - Ginestà, a la plaça del Raspall.

21:00h - Bilgraski i Tilde, a la plaça John Lennon.

21:00h – Festigàbal 2019: Joan Colomo, Rombo, Marialluïsa i Arrels del Gràcia, als Jardins de la Sedeta.

21:00h – Música en viu, a la plaça Sant Miquel.

22:00h – Concert de Sin Soda (tribut a Soda Stereo), a la plaça Sant Miquel.

22:00h – Havaneres, al carrer Tordera.

22:00h – Nit jove amb Flux, Lírica de Trobadors i Blue Joey, al carrer Progrés.

22:00h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

22:30h – CatFolkin, a la plaça del Sol.

22:45h - La Cobleta de la Copeta, a la plaça del Raspall.

23:00h – Concert de Tupica, a la plaça de la Vila.

23:00h – Concert de Diamante Negro, al carrer Mozart.

23:00h – Concert de L’Eskerda, al carrer Jesús.

23:00h – Música dels ’80 i els ’90 amb Smalltown Boys, al carrer Fraternitat.

23:00h – Concert de rock, al carrer Providència.

23:00h – Nit d’electrònica amb Carlos Valecillos, al carrer Maspons.

23:00h – Concert de rumba amb Alma de Boquerón, al carrer Verdi.

23:00h – Música en viu, al carrer Puigmartí.

23:00h – Concert del grup Milkers, a la plaça del Nord.

23:00h – Ballada de swing amb Raval Stompers, al carrer Lluís Vives.

23:00h – Dani Nel·lo y Los Saxofonistas Salvajes, al carrer Joan Blanques de Baix.

23:00h – Concert del grup Despit Victoria, al carrer Berga.

23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

23:00h – Error Fest!: Gambardella, Forces Elèctriques d’Andorra i Playback Maracas, a la plaça Rovira.

23:00h – Concert de rumba amb Triampa, a la plaça del Poble Romaní.

23:00h – Actuació de Da Fak, a la Travessia de Sant Antoni.

23:15h – Concert de rumba amb Micu, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

23:30h – Concert de The Meetups i Speaker Cabinets, al carrer La Perla.

23:30h – Concert del grup Iglú, al carrer Ciudad Real.

00:00h - Shamrock Vagabonds, al Passeig de Sant Joan.

00:00h – Soonikgroove, al carrer Perill.

00:00h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

00:00h – Dj Session, a la plaça Sant Miquel.

00:00h – Concert del grup Alavedra, al carrer Mozart.

00:00h – Concert del grup Alma de Pato, al carrer Jesús.

00:15h – PD Ricard Ros, a la plaça del Sol.

00:30h - Mascarats, a la plaça del Raspall.

00:45h – Cosita Seria Sistema de Sonido, a la Travessia de Sant Antoni.

01:00h – Nit d’electrònica amb Fede Rimini, al carrer Maspons.

01:00h – Havaneres, rom cremat i coca, amb el grup Oreig de Mar, al carrer Fraternitat de Baix.

01:00h – Wiwi and The Rock Band, al carrer Ciudad Real.

01:00h – Dj Makuy, al carrer Jesús.

01:00h – Pioner Dj Kids, al carrer Lluís Vives.

01:15h – Concert de No Estamos Locos, al carrer Joan Blanques de Baix.

01:15h – Concert del grup Bananna Beach, a la plaça de la Vila.

01:30h – Concert del grup Lonelys, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

02:00h – Dj Italic, al carrer Mozart.

Dissabte 17 d’agost de 2019

12:00h – Concert vermut amb Intana, a la Travessia de Sant Antoni.

12:00h – Rumba amb Son de Gracia, a la plaça del Poble Romaní.

12:00h – Sardanes amb la Cobla Ciutat de Granollers, al carrer Lluís Vives.

12:00h – Vermut musical, a la plaça del Nord.

12:30h – Vermut musical amb Oscar Torres, al carrer Maspons.

13:00h – Blackcelona Experience: The Crabtones, a la plaça Rovira.

13:00h – Vermut musical, al carrer Ciutat Real.

13:00h – Vermut musical amb Elpinxa, al carrer Mozart.

19:00h - Tallers de dansa CATFolk: Contradanses i danses del Pirineu amb Pep Lizandra, a la plaça del Sol.

19:30h – Concert de Tori Sparks, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

20:30h - Elane, Lírica de Trobadors i ARCOS, a la plaça del Raspall.

21:00h - Mad Mad Uke and Srcatchy Pau, Abiertas hasta el amanecer, La Clika Pika i KungFused, a la plaça John Lennon.

21:00h – Música en viu, a la plaça Sant Miquel.

21:00h – Festigàbal 2019: Melenas, Power Burkas, Mourn, Aliment i Dj WaterParties, als Jardins de la Sedeta.

22:00h – Actuació musical, al carrer Tordera.

22:00h - Los Pasantes, al Passeig de Sant Joan.

22:00h – Concert de Los Últimos del Titánic, a la plaça Sant Miquel.

22:00h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

22:00h – Cover grup, al carrer Joan Blanques de Baix.

22:15h – El Pont d’Arcalís, a la plaça del Sol.

22:30h – Concerts dels grups Saó, Pelut i Pelat i La República Rumbera, al carrer Progrés.

23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

23:00h – Concert de Cristina Len, al carrer Jesús.

23:00h – Concert de Milkers, al carrer Puigmartí.

23:00h – Concerts dels grups Legacaster i Tota Blues Band, al carrer La Perla.

23:00h – Concert de rumba amb Yumitus del Pichón, a la plaça del Poble Romaní.

23:00h – Ball amb Albert Malla, al carrer Providència.

23:00h – Concert de Flowers and The Band, al carrer Ciudad Real.

23:00h – Concert de Micho, al carrer Mozart.

23:00h – Actuació de JOKB, al carrer Berga.

23:00h – Blackcelona Rovira Experience: The Sick Boys i Mampön, a la plaça Rovira.

23:00h – Concert de Micu, rumba, a la plaça del Nord.

23:00h – Terroristes del Son, a la Travessia de Sant Antoni.

23:00h – Ruc´n’Roll, al carrer Verdi.

23:00h – Concert de The Incorregibles Blues Band, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

23:00h – Concert de Sin Soda (tribut a Soda Stereo), al carrer Maspons.

23:30h – Dj Puchi, al carrer Fraternitat.

23:30h – Concert de Nius de Nit, a la plaça de la Vila.

23:30h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

23:45h – Fanfarra, a la plaça del Sol.

00:00h - Mala Vida, al Passeig de Sant Joan.

00:00h – Concert de Marga Mbande, al carrer Lluís Vives.

00:00h – Concert de La 414, al carrer Perill.

00:00h – Concert de Vàlius, al carrer Mozart.

00:00h – Concert de Broem, al carrer Jesús.

00:00h – DJ Mamayé, a la plaça Sant Miquel.

00:15h - Joina, a la plaça del Raspall.

00:15h – The Rocked Band, al carrer Joan Blanques de Baix.

00:30h – Karaoke, al carrer Fraternitat de Baix.

01:00h – Concert de Tupica, al carrer Ciutat Real.

01:00h – Dj Menta, al carrer Mozart.

01:00h – Concert de Hammer To Fall (tribut a Queen), al carrer Maspons.

01:00h – Dj Hanakito, al carrer Jesús.

01:00h – Miqui Puig dj set, a la Travessia de Sant Antoni.

01:30h – Concert del grup Luz Verde, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

01:30h – Dj Adrián Hernández, al carrer Lluís Vives.

01:30h – Sr. Gaviria, al carrer Perill.

01:30h – Pastorets Rock, a la plaça de la Vila.

Diumenge 18 d’agost de 2019

11:00h – Pioneer Dj Kids, al carrer Lluís Vives.

12:00h – Concert de Halldor Mar, a la Travessia de Sant Antoni.

12:00h – Vermut musical amb Amanda Alvaro, al carrer Jesús.

12:30h – Concert del grup No Estamos Locos, al carrer Berga.

12:30h – Vermut amb micro obert, a la plaça Sant Miquel.

12:30h – Vermut musical, al carrer Maspons.

13:00h – Concert vermut amb Blueroomess, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

13:00h – Concert acústic amb Robin Surf, al carrer Mozart.

13:00h – Vermut musical, al carrer Puigmartí.

13:00h – Vermut musical amb Ernest Bombí, al carrer Ciutat Real.

13:00h – Concert vermut, al carrer Providència.

13:00h – Vermut amb Nakauany Sampaio, al carrer Lluís Vives.

13:00h – Vermut musical amb El Nido, al carrer Progrés.

13:00h – Vermut musical, al carrer Fraternitat.

13:00h – El Bochinche: Vermutmusical amb Colectivo do Samba, a la plaça Rovira.

13:00h – Vermut musical, a la plaça de la Vila.

16:30h – Animació de sobretaula amb La Portàtil FM, a la plaça de la Vila.

17:30h – Jam Session de Jazz amb Clau d’Alfemí, al carrer La Perla.

18:00h – Bingo Musical, al carrer Jesús.

18:00h – Miniclasses obertes de blues, al carrer Providència.

18:00h – Concert infantil amb La Tresca i La Verdesca, al carrer Puigmartí.

18:00h – Concert infatil amb Ailàs, a la plaça del Nord.

19:00h – Jam de ball de Blues, al carrer Providència.

19:00h – Havaneres amb Pirats pel Mar, al carrer Mozart.

19:00h – Haváname, al carrer Lluís Vives.

21:00h – Música en viu, a la plaça Sant Miquel.

21:30h – Havaneres amb Pirats pel Mar, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

22:00h - Silence Equals Death, The Lizards i Moksha, a la plaça del Raspall.

22:00h – Concert de Daniel Higiénico i El Sobrino del Diablo, a la plaça Sant Miquel.

22:15h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

22:30h - No Estamos Locos, al Passeig de Sant Joan.

22:30h – Spontus & Manu Sabaté (Bretanya), a la plaça del Sol.

23:00h – Queer Fest, a la Travessia de Sant Antoni.

23:00h – El Bochinche: concerts de Candombe Bantú i Los Caligaris, a la plaça Rovira.

23:00h – Miss Loopita, al carrer Tordera.

23:00h – Concert de versions de rock amb Belvets, al carrer Mozart.

23:00h – Nit de dj’s, a la plaça de la Vila.

23:00h – Música en viu, al carrer Providència.

23:00h – Concert d’Aiaila, al carrer Berga.

23:00h – Swingmaniacs, al carrer Fraternitat de Baix.

23:00h – Havaneres, a la plaça del Nord.

23:00h – Concert de Neon Rush, al carrer Ciutat Real.

23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

23:00h – Concert amb Falciots Ninja, al carrer Puigmartí.

23:00h – Havaneres i rom cremat amb el grup Terral, al carrer Joan Blanques de Baix.

23:00h – Karaoke, al carrer Maspons.

23:00h – Concert de rumba amb Cochimba, a la plaça del Poble Romaní.

23:00h – Campionat d’Air Guitar, al carrer Fraternitat.

23:30h – Concert de The Flat Pack, al carrer La Perla.

23:45h – Concert de The Rambler, al carrer de Joan Blanques de Baix de Tot.

00:00h - Alma de Boquerón, al Passeig de Sant Joan.

00:00h – Actuació de Julio Inti, al carrer Perill.

00:00h – Dj Mamayé, a la plaça Sant Miquel.

00:00h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

00:00h – Concert de Gyoza, al carrer Mozart.

00:00h – Clotet & Not Me, a la plaça del Nord.

00:00h – Concert d’Albercocks, a la plaça de la Vila.

00:15h – PD Dr. Batonga, a la plaça del Sol.

01:00h – Actuació de Cherman, al carrer Perill.

02:00h – Dj Hal9000, al carrer Mozart.

Dilluns 19 d’agost de 2019

12:00h – Concert familiar amb La Tresca i La Verdesca, a la Travessia de Sant Antoni.

12:30h – Vermut musical, a la plaça Sant Miquel.

13:00h – Concert vermut amb Chungo Díaz, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

13:00h – Concert vermut amb Robin Secret, al carrer Progrés.

13:00h – Vermut musical, a la plaça Rovira.

18:00h – Concert familiar amb Xiula, a la plaça de la Vila.

18:00h – Cantada d’havaneres, a la plaça de la Vila.

18:00h – Taller de rumba catalana, a la plaça del Poble Romaní.

18:00h – Karaoke, al carrer Mozart.

19:00h – Concert infantil El Flabiol, al carre Providència.

19:00h – Havaneres, al carrer Jesús.

20:00h – Havaneres, a la plaça del swing.

21:00h - Mabel Flores, a la plaça del Raspall.

21:00h – Classe oberta de rock amb Ruth Bartolomé de Barcelona Swingcats de Gràcia, al carrer Fraternitat.

21:00h – Barbacoa rumbera, a la plaça del Poble Romaní.

21:00h – Havaneres amb el grup Dolça Petxina, al carrer Maspons.

22:00h – Nit de dj’s, al carrer Tordera.

22:00h – Los Sirgadors, a la plaça del Sol.

22:00h – Concert d’Old Shanela, al carrer Fraternitat.

22:30h - Alidé Sans, a la plaça del Raspall.

22:30h - La Colla Jacomet, al Passeig de Sant Joan.

22:30h – Havaneres amb el grup La Vella Lola, a la plaça Sant Miquel.

23:00h – Havaneres amb el grup Pirats del Mar, al carrer Berga.

23:00h – Actuació d’All i Oli, a la plaça de la Vila.

23:00h – Concert de rumba catalana amb Peret Reyes, a la plaça del Poble Romaní.

23:00h – Concert de rumba amb Arrels de Gràcia, al carrer Verdi.

23:00h – Actuacions de La Golden Beat i la Muerta Sanchez DJ, a la plaça Rovira.

23:00h – Guapa Festival i Las Tope Dramáticas, al carrer La Perla.

23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

23:00h – Concert de Tamborinu So Obstinat i Caritat Humana, al carrer Puigmartí.

23:00h – Actuació musical, al carrer Providència.

00:00h - Banda Biruji, a la plaça del Raspall.

00:00h – Concert de The Shushu’s feat. Sinead Savage, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

00:00h – PD Mussol, a la plaça del Sol.

Dimarts 20 d’agost de 2019

10:15h – Classe de zumba, al carrer Fraternitat.

11:00h – Classe de zumba, al carrer Joan Blanques de Baix.

12:00h – Classe de zumba, al carrer Lluís Vives.

13:00h – Concert vermut amb A Fuego Lento, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

13:00h – Vermut musical, a la plaça Rovira.

13:15h – Vermut musical, al carrer Ciutat Real.

18:30h - La Mestressa, Els Cabrers, a la plaça del Raspall.

19:00h – Actuació de Lasta Sanco, a la plaça de la Vila.

19:00h – Espectacle familiar amb La Cuca Viu, al carrer Maspons.

19:00h – Havaneres amb Pirats del Mar, al carrer Progrés.

19:00h - Taller i mostra amb el grup de percussió Reperkutim, a la plaça del Sol.

19:30h – Batucada, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

20:00h - Tarta Rellena, a la plaça del Raspall.

20:00h – Havaneres amb A Tota Vela, al carrer Perill.

20:00h – Swing, a la plaça del Nord.

21:00h – Classe oberta de salsa, al carrer Maspons.

22:00h – Concert amb Ella Ella, a la plaça Sant Miquel.

22:00h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

22:00h – Concert de Jokermen (tribut a Bob Dylan), al carrer Progrés.

22:30h – La Tipica, balls de Festa Major, a la plaça del Sol.

23:00h – Concerts de Urfabrique i Joe Crepusculo, a la plaça Rovira.

23:00h – Concert de The Healers, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

23:00h – Orquestrina Trama, a la Travessia Sant Antoni.

23:00h – Rumba Catalana, a la plaça del Poble Romaní.

23:00h – Havaneres amb Mar Endins, a la plaça de la Vila.

23:00h – Havaneres, al carrer Providència.

23:00h – Actuació de Cinquo de Mayo, al carrer Jesús.

23:00h – Concert de rumba amb Alma de Boquerón, al carrer Tordera.

23:00h – Dj Xisterak, al carrer Berga.

23:00h – Actuació de La Vella Dixieland, al carrer Joan Blanques de Baix.

23:00h – Concert de LLLuis, al carrer Mozart.

23:00h – Karaoke, al carrer Fraternitat.

23:00h – Concert de Wax&Boogie, al carrer Puigmartí.

23:00h – Concert de Tori Sparks, al carrer Verdi.

23:00h – Concert de Gosto BCN, al carrer Ciutat Real.

00:00h – Actuació de Chelo Scotti, al carrer Perill.

00:00h – Concert de Clave Lunar, al carrer Mozart.

00:30h – Concert de La Golden Beat, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

00:30h – Concert d’Ebri Knight, a la plaça de la Vila.

00:30h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

01:00h – Concert de Vermillion Bird, al carrer Perill.

01:00h – Actuació de Wax Ecstatic, al carrer Mozart.

Dimecres 21 d’agost de 2019

11:30h – Taller de construcció d’instruments musicals, al carrer Perill.

12:00h – Vermut musical amb Archibald, al carrer Jesús.

12:30h – Vermut musica i concurs de truites, a la plaça Sant Miquel.

13:00h – Vermut musical amb Os Ovos, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

17:00h – Classe de country, a la plaça de la Vila.

17:30h – Concert de La Portàtil FM, al carrer Progrés.

18:00h – Ballada de Sardanes, a la plaça Rovira.

18:00h – Perla Talent Show, al carrer La Perla.

18:30h – Sardanes, al carrer Verdi.

19:00h – Taller de Sardanes, a la Travessia de Sant Antoni.

19:00h - Taller de rumba i ventilador amb Jonatan Ximenis, a la plaça del Sol.

19:30h – Wild Hortera karaoke, al carrer Lluís Vives.

20:00h – Havaneres, a la plaça del Poble Romaní.

20:00h – Actuació de Sánchez-Papia Duo, al carrer Perill.

20:00h – Swing, a la plaça del Nord.

21:00h – Versots, a la plaça de la Vila.

21:00h – Havaneres amb Mar Endins, a Fraternitat.

22:00h - Sybarites, a la plaça del Raspall.

22:00h – Concert de Guarro Martínez, al carrer Tordera.

22:00h – Arrels de Gràcia Big Band (rumba), a la plaça del Sol.

23:00h – Dj Puchi, al carrer Fraternitat.

23:00h – Havaneres amb el grup Montjuic, al carrer Ciutat Real.

23:00h – Perla dj’s feat. Mr. Andreu, al carrer La Perla.

23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

23:00h – Dj Vives Vibes, al carrer Lluís Vives.

23:00h – Concert de rumba amb Alma de Boquerón, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

23:00h – Discoteca popular, al carrer Maspons.

23:00h – Actuacío d’Allá Para Acá, al carrer Berga.

23:00h – Karaoke, al carrer Progrés.

23:30h – Ball amb el Trio Solimar, al carrer Joan Blanques de Baix.

00:00h – Actuació de Fantactles, al carrer Perill.

00:15h – PD Txarly Brown, a la plaça del Sol.

00:30h – Concert de Coi El Montgrons, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.


AgendaConcerts.cat