FIB 2018 · Atlantic Fest 2018 · Share Festival · Acampada Jove 2018 · Festa Major del Poble-sec 2018 · Festa Major de Gràcia 2018 · Calendario de Festivales 2018


logo agenda concerts cat




  • Registra't i crea la teva agenda personalitzada

    Ets músic? Publica els teus pròxims concerts gratuïtament!

    Promociona els teus concerts a AgendaConcerts.cat


    Versió Accelerated Mobile Page d'aquest document: Telecogresca 2017: Dub Inc, Manel, Auxili, Sak Noel, Doctor Prats, Ebri Knight...
    Català
    Castellano


    Telecogresca 2017: Dub Inc, Manel, Auxili, Sak Noel, Doctor Prats, Ebri Knight...

    La 39a edició del festival es durà a terme l'1 d'abril al Parc del Fòrum de Barcelona.

    Telecogresca 2017: Dub Inc, Manel, Auxili, Sak Noel, Doctor Prats, Ebri Knight...

    La Telecogresca 2017 ha anunciat gairebé tot el seu cartell per la seva pròxima edició l'1 d'abril al Parc del Fòrum de Barcelona: Dub Inc, Sak Noel, Manel, Auxili, Doctor Prats, Ebri Knight, Dj Plan B i WTF? Parties Show.

    També actuarà el grup Space Elephants, del qual ja es coneixia la seva participació en l'esdeveniment, i només quedarà per conèixer qui serà el grup guanyador del concurs Engresca't que, com a premi, també actuarà a la 39à edició de la Telecogresca.

    L'entrada anticipada val 17 euros i a taquilla, 25 euros. El preu de les begudes alcohòliques és econòmic: 2 euros la cervesa i 4 euros el cubata.



    L'entrada anticipada val 17 euros i a taquilla, 25 euros.


    Temes, tags...

    Telecogresca



    Comentaris

    Per poder escriure comentaris has d'entrar al teu perfil aquí. Si encara no tens perfil, registra't aquí en dos minuts



    Concerts del dia

    Avui podeu veure els concerts de...

    Tributo a Slipknot

    A les 19:30 a Sala Siroco de Madrid
    Més informació »

    Miguel Poveda

    A les 20:00 a Festival Punta de Estrellas de Punta Umbría
    Més informació »

    Caetano Veloso

    A les 20:00 a Jardins de Vivers de València
    Més informació »

    Julian Lage Trio

    A les 20:00 a Passeig del Molinet de L´Estartit
    Més informació »

    Residente

    A les 20:00 a Poble Espanyol de Barcelona
    Més informació »

    XTATIC 5

    A les 20:30 a Café Berlín de Madrid
    Més informació »

    Rafa Pons

    A les 20:30 a Sala Vivaldi de Barcelona
    Més informació »

    Bomba Estéreo

    A les 21:00 a Jardín Botánico de Madrid de Madrid
    Més informació »

    Cory Henry & The Funk Apostles

    A les 21:00 a Barts de Barcelona
    Més informació »

    Maria Rodés

    A les 21:00 a Jardí de la Casa Rull de Reus
    Més informació »

    Melenas

    A les 21:00 a Jardins de la Universitat de Barcelona de Barcelona
    Més informació »

    Joe Crepúsculo

    A les 21:00 a Contenedor Cultural UMA de Málaga
    Més informació »

    Carla Bruni

    A les 21:00 a Polideportivo de Mendizorrotza de Vitoria-Gasteiz
    Més informació »

    Silvia Pérez Cruz & Rocío Molina

    A les 22:00 a Teatre Grec de Barcelona
    Més informació »

    Buika

    A les 22:00 a Patio de la Hospedería de San Benito de Valladolid
    Més informació »

    Maleso

    A les 22:00 a Claustros de Santo Domingo de Jerez de la Frontera
    Més informació »

    Pep Poblet & Nito Figueras & Txell Sust

    A les 22:00 a Pati de Can Trinxeria de Cassà de la Selva
    Més informació »

    Canal Street Jazz Band

    A les 22:00 a Bogui Jazz de Madrid
    Més informació »

    Sting

    A les 22:30 a Festival Starlite de Marbella
    Més informació »