logo Facebook logo Twitter logo Instagram logo Mastodont

Horarios del Festival Gigante 2019 de Guadalajara: Rozalén, Carlos Sadness, Zahara, Rayden, Sidecars… · Programa musical de la Festa Major de Sants · La Programació de La Mercè i Festival BAM 2019 de Barcelona


logo agendaconcerts.cat

Madrid · Barcelona · València · Sevilla · Bilbao · Zaragoza · A Coruña · Málaga · Murcia · Palma · Córdoba · Valladolid · Alicante · Vigo · Granada · Gijón · Pamplona


Pop Rock Folk · Jazz Blues Swing Soul · Heavy Metal Punk Hardcore Goth · Electrónica Experimental Dj's · Hip-Hop Rap Trap Música Urbana · World Music Reggae Ska Gospel Tradicional · Música Clásica Ópera Zarzuela · Flamenco Copla




  • Català
    Castellano
    English

    Latitude Festival 2019: George Ezra, Lana del Rey, Stereophonics, Chvrches, Neneh Cherry...

    El festival de Suffolk (Regne Unit) se celebrarà del dijous 18 al diumenge 21 de juliol. També actuaran A Place To Bury Strangers, Primal Scream, Underworld, LP, Cat Power...

    El Latitude Festival és un esdeveniment musical que tindrà lloc del dijous 18 al diumenge 21 de juliol a Henham Park, a prop de Southwold (Suffolk, Regne Unit), i que compta en el seu cartell amb artistes com George Ezra, Lana del Rey, Chvrches, Stereophonics, Underworld, Neneh Cherry, Slaves, Everything Everything, The Futureheads o Primal Scream.

    En principi el festival havia d’estar encapçalat pel grup Snow Patrol però una lesió ha provocat la seva substitució per Stereophonics. A més de música, el festival també ofereix espectacles de comèdia, dansa, poesia o cabaret.

    A continuació, els horaris del Latitude Festival 2019 de Suffolk:

    Dijous 18 de juliol de 2019

    Late Night at the Sunrise Arena

    22:00h – Hollie

    23:30h – Ill Evans b2b Noah Tucker

    00:15h – Noah Tucker b2b Ill Evans

    01:00h – Dj Persuasion

    The Alcove Stage

    21:00h – Keith Allen

    Solas

    20:15h – Junior Brother

    21:11h – Imelda May

    22:15h – Daithí

    23:30h – Saint Leonard

    Divendres 19 de juliol de 2019

    Obelisk Arena

    12:00h – KOKOKO!

    13:25h – Baxter Dury

    15:00h – Anna Calvi

    16:35h – Khruangbin

    18:20h – Neneh Cherry

    20:05h – Loyle Carner

    21:50h – George Ezra

    BBC Sounds Stage

    13:00h – Kero Kero Bonito

    14:25h – Jonathan Wilson

    15:55h – Jenny Lewis

     17:25h – Parcels

    18:55h – Freya Ridings

    20:20h – Gomez

    22:00h – Primal Scream

    Sunrise Arena

    12:30h – The Teskey Brothers

    14:00h – The Local Honeys

    15:15h – Foxing

    16:30h – Crows

    17:45h – The Murder Capital

    19:00h – A Place To Bury Strangers

    20:30h – Elder Island

    21:45h – Teleman

    Late Night At The Sunrise Arena

    23:15h – Chlobocop

    00:00h – Master Peace

    00:45h – Wiki

    01:30h – Amy Becker

    The Lake Stage

    13:00h – Andy Backhouse

    13:15h – Ruber Jaw

    14:15h – Arlo Parks

    15:15h – Childcare

    16:20h - Chappaqua Wrestling

    17:20h – Queen Zee

    18:30h – Another Sky

    19:30h – Indoor Pets

    20:45h – She Drew The Gun

    23:00h - Mikey Snooze 80s Lycra DJ Party

    The Alcove Stage

    13:50h – Bad Vibrations dj

    14:00h – Magick Mountain

    15:00h – Dry Cleaning

    16:00h – Cherry Glazerr

    17:15h – Los Bitchos

    18:15h – Virginia Wing

    19:30h – Viagra Boys

    21:00h – Keith Allen

    Solas

    14:00h – Bill Jefferson

    15:15h – Didirri

    16:30h – Aeris Roves

    17:30h – Stop The Rain

    18:30h – County Line Runner

    19:30h – Laurel

    20:30h – AE Mak

    21:11h – Imelda May

    22:15h – Le Boom

    23:30h - The Intergalactic Republic Of Kongo

    00:15h – Teleman Dj’s

    BBC Music Introducing Stage

    14:45h – Imelda May

    16:15h – Matt Carmichael

    17:00h – Brickwork Lizards

    17:45h - Aleighcia Scott

    18:30h - Helen Lacey

    19:15h – Snazzback

    20:00h - BBC Music Introducing

    20:45h – Beth Prior Collective

    21:30h – Archipelago

    22:15h – Nebula Sun

    Dissabte 20 de juliol de 2019

    Obelisk Arena

    12:15h – Honeyblood

    13:40h – The Futureheads

    15:20h – Walking On Cars

    16:50h – Marina

    18:30h – Tom Grennan

    20:00h – Stereophonics

    22:00h – Underworld

    BBC Sound Stage

    12:00h – Pop Chorus

    13:15h – Grace Carter

    14:30h – Nadine Shah

    15:55h – The Magic Gang

    17:10h – The Twilight Sad

    18:40h – Aurora

    20:10h – MO

    21:40h – Everything Everything

    Sunrise Arena

    13:00h – Lazy Day

    14:15h –Flamingods

    15:30h – Pixx

    16:45h – Adekunle Gold

    17:45h – Ider

    19:00h – Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs

    20:15h – Steam Down

    21:45h – Ray BLK

    Late Night At The Sunrise Arena

    23:00h – Kate Miller

    00:15h – Beneath

    01:45h – Joy Orbison

    The Lake Stage

    13:00h – Olli Dutton

    13:10h – The Middle Floor

    14:10h – Zuzu

    15:10h – Black Country New Road

    16:10h – Buzzard Buzzard Buzzard

    17:10h – Life

    18:20h – Easy Life

    19:30h – Self Esteem

    20:45h – Martha

    23:00h – Gareth Potter

    The Alcove Stage

    12:00h – Ebi Soda

    14:05h – Project Karnak

    15:20h - Emma-Jean Thackray

    17:50h - Ruby Rushton

    19:30h – Judah & The Lion

    21:00h – Keith Allen

    Solas

    14:00h – Imogen

    15:15h – Plya

    16:30h - Maisie Peters

    17:45h – Jelly Boy

    19:00h – whenyoung

    20:30h – Olympia

    21:11h – Imelda May

    22:00h - Annabel Allum

    23:15h - Greentea Peng

    00:15h - 3D: Darren Emerson, Danny Howells, Dave Seaman

    BBC Music Introducing Stage

    15:00h - Dermot O'Leary

    16:15h - Kapil Seshasayee

    17:00h - Tessa Seymour

    17:45h - Despicable Zee

    18:30h – Cloth

    19:15h - Charlotte Carpenter

    20:00h – Ezu

    20:45h - BBC Music Introducing

    21:30h – Byfyn

    22:15h – Lola + The Cosmic Getaway

    Diumenge 21 de juliol de 2019

    Obelisk Arena

    12:00h – The Kingdom Choir

    13:40h – Palace

    15:00h – Pale Waves

    16:30h – Cat Power

    18:10h – Sigrid

    19:50h – CHVRCHES

    21:30h – Lana del Rey

    BBC Sounds Stage

    13:00h – Let’s Eat Grandma

    14:20h – The Big Moon

    15:40h – Sons of Kemet

    17:20h – Julia Jacklin

    18:40h - Rolling Blackouts Coastal Fever

    20:20h – LP

    22:00h – Slaves

    Sunrise Arena

    12:50h – Lucia

    14:05h - Billy Lockett

    15:15h – Beabadoobee

    16:30h – Cavetown

    17:45h - Nilüfer Yanya

    19:00h – No Vacation

    20:15h – Georgia

    21:30h – The Japanese House

    Late Night At The Sunrise Arena

    23:00h – The Comet Is Coming

    00:00h – Roza Terenzi

    01:30h – Skee Mask

    The Lake Stage

    13:00h – Stephen Moshi Moshi

    13:30h – Alfie Indra

    14:30h – Working Men’s Club

    15:30h – Drahla

    16:30h – Celeste

    17:30h – Fling

    18:30h - Art School Girlfriend

    19:30h – Squid

    20:45h – Anna of the North

    23:00h – GRL TLK

    The Alcove Stage

    12:45h – Gently Tender

    13:45h – TORS

    14:45h – Monty Taft

    15:45h – JC Stewart

    16:45h – Arlo Day

    17:45h - Joy Crookes

    18:45h – Tamzene

    19:45h – Low Island

    21:00h – Keith Allen

    Solas

    15:15h – Fake Laugh

    16:30h – Storme

    17:45h – Proper Micro NV

    19:00h – Happyalone

    20:30h – Fur

    22:00h – Elm

    00:00h – EMBRZ

    BBC Music Introducing Stage

    15:00h - Lady Vendredi

    15:45h – Alan Baker

    17:15h – Martha Hill

    18:00h – Harvey Causon

    18:45h – Bug Teeth

    19:30h – Dakar Audio Club

    20:15h - Binbag Wisdom

    21:10h - BBC Music Introducing


    El Latitute Festival 2019 se celebrarà del dijous 18 al diumenge 21 de juliol


    Temes, tags...

    Latitude Festival Suffolk Festival




    Notícies relacionades

    Latitude Festival 2019: George Ezra, Lana del Rey, Stereophonics, Chvrches, Neneh Cherry...

    El festival de Suffolk (Regne Unit) se celebrarà del dijous 18 al diumenge 21 de juliol. També actuaran A Place To Bury Strangers, Primal Scream, Underworld, LP, Cat Power...
    2019-07-16
    Llegir més