logo Facebook logo Twitter logo Instagram logo Mastodont


logo agendaconcerts.cat




  • Català
    Castellano

    Festa Major de Gràcia 2019: Dani Nel•lo y los Saxofonistas Salvajes, Joe Crepúsculo, Tori Sparks, Pepet i Marieta...

    Les festes de la Vila de Gràcia se celebraran del dijous 15 al dimecres 21 d’agost. També actuaran Ebri Knight, Bad Mongos, Mourn, Violets, Melenas, Rombo, Catfolkin, Amadeu Casas, Xavier Calvet, Forces Elèctriques d’Andorra, Intana, Joan Colomo, Vàlius, Halldor Mar, Los Sirgadors, Las Tope Dramáticas...

    Festa Major de Gràcia 2019: Dani Nel•lo y los Saxofonistas Salvajes, Joe Crepúsculo, Tori Sparks, Pepet i Marieta...
    Booking.com

    A continuació, programa musical per dies de la Festa Major de Gràcia 2019:

    Dijous 15 d’agost de 2019

    12:00h – Rumba i Son de Gràcia, a la plaça del Poble Romaní.

    12:00h – Vermut musical amb Goliat i Luces Negras, a la plaça Rovira.

    12:00h – Vermut rumbero amb Pantanito, al carrer La Perla.

    13:00h – Concert vermut amb Adeline, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    17:00h – Batucada, al carrer Mozart.

    18:00h – Concert del grup S’Temple Bar, al carrer Puigmartí.

    18:00h – Yohana Sabor Cubano, a la plaça del Poble Romaní.

    18:45h – Arribada de la Cercavila de Festa Major, a la plaça de la Vila.

    19:00h - Tallers de dansa CATFolk: Jotes de les Terres de l’Ebre amb Joan Codina, a la plaça del Sol.

    19:00h – Concert del Iaioflautes, al carrer Ciudad Real.

    19:00h – Música en viu, al carrer Providència.

    20:00h – Barbacoa rumbera, a la plaça del Poble Romaní.

    20:00h – Taller de danses de Bollywood, al carrer La Perla.

    21:00h - Flowers & The Band, a la plaça del Raspall.

    21:00h – Música en viu, a la plaça Sant Miquel.

    22:00h – Salsa, al carrer Progrés.

    22:00h – Pepet i Marieta, a la plaça del Sol.

    22:00h – Concert d’A Ciegas (soul, funk), a la plaça Sant Miquel.

    22:30h - Rebelion do Inrramundo, a la plaça del Raspall.

    22:30h - The Holy Sinners, al Passeig de Sant Joan.

    23:00h – Mancha E’Platano, al carrer Jesús.

    23:00h – Ball amb Dúo Mediterráneo, al carrer Fraternitat de Baix.

    23:00h – Concert de rumba amb Micu, al carrer Lluís Vives.

    23:00h – Gospel, al carrer Fraternitat.

    23:00h – El Pianaoke de Evripidis, a la Travessia de Sant Antoni.

    23:00h – Marcel Marimon Rumba Trio, a la plaça de la Vila.

    23:00h – Concert de Rambakana, al carrer Maspons.

    23:00h – Concert de rumba amb Alma de Boquerón, a la plaça Nord.

    23:00h – Concert de rumba amb Arrels de Gràcia, a la plaça del Poble Romaní.

    23:00h – Error Fest! : Violets, Zeidun i Bad Mongos, a la plaça Rovira.

    23:00h – Concert de Haku, al carrer Mozart.

    23:00h – Concert del grup Bourbon (hard rock), al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    23:00h – Concert del grup Land of Coconuts, al carrer Berga.

    23:00h – Concert d’Amadeu Casas Quartet (blues), al carrer Joan Blanques de Baix.

    23:00h – Ball amb Albert Malla i Hasta Luego Cocodrilo, al carrer Verdi.

    23:00h – Concert amb N-II i What de blues hell band, al carrer Puigmartí.

    23:00h – Ball, al carrer Providència.

    23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

    23:30h – Concert de The Secret Investments, al carrer La Perla.

    00:00h - Big Mouthers (hard rock), al Passeig de Sant Joan.

    00:00h – Actuació de Made In Barcelona, al carrer Perill.

    00:00h – Dj The House Party, al carrer Jesús.

    00:00h – Female Dj Session, a la plaça Sant Miquel.

    00:00h – Dj Dr. Batonga, a la plaça del Sol.

    00:30h – Concert d’Estamos Locos, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    00:45h – Dj Deefap, al carrer Ciudad real.

    00:45h – Concert de Shamrock Vagabonds, a la Travessia de Sant Antoni.

    01:00h – Concert del grup Onicorium, al carrer Mozart.

    02:00h – Concert de Double Dragon, al carrer Mozart.

    Divendres 16 d’agost de 2019

    10:30h – Cercavila de Sant Roc, a la plaça de la Vila.

    12:00h – Escola de Rock, a la plaça Rovira.

    12:00h – Vermut musical amb No Estamos Locos, al carrer Maspons.

    12:00h – Vermut musical amb Dj, al carrer Jesús.

    12:30h – Vermut musical amb Rodautors, al carrer Progrés.

    13:00h – Concert vermut amb Onicorium, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    13:00h – Vermut musical amb La Baeza, al carrer Mozart.

    13:00h – Vermut amb guitarra i veu, al carrer Perill.

    13:00h – Vermut musical amb Xavier Calvet, a la plaça Rovira.

    18:00h – Havaneres i rom cremat amb el grup Mar Brava, al carrer Puigmartí.

    18:00h – Joana Gea Balls Zigans, a la plaça del Poble Romaní.

    18:30h – Havaneres amb el grup Xarxa, al carrer Mozart.

    19:00h – Swingmaniacs, al carrer Berga.

    19:00h - Tallers de dansa CATFolk: Animació de balls i danses d’Europa amb Ramon Cardona, a la plaça del Sol.

    20:00h – Dancehall amb Kumina SweetWine, al carrer La Perla.

    21:00h - Ginestà, a la plaça del Raspall.

    21:00h - Bilgraski i Tilde, a la plaça John Lennon.

    21:00h – Festigàbal 2019: Joan Colomo, Rombo, Marialluïsa i Arrels del Gràcia, als Jardins de la Sedeta.

    21:00h – Música en viu, a la plaça Sant Miquel.

    22:00h – Concert de Sin Soda (tribut a Soda Stereo), a la plaça Sant Miquel.

    22:00h – Havaneres, al carrer Tordera.

    22:00h – Nit jove amb Flux, Lírica de Trobadors i Blue Joey, al carrer Progrés.

    22:00h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

    22:30h – CatFolkin, a la plaça del Sol.

    22:45h - La Cobleta de la Copeta, a la plaça del Raspall.

    23:00h – Concert de Tupica, a la plaça de la Vila.

    23:00h – Concert de Diamante Negro, al carrer Mozart.

    23:00h – Concert de L’Eskerda, al carrer Jesús.

    23:00h – Música dels ’80 i els ’90 amb Smalltown Boys, al carrer Fraternitat.

    23:00h – Concert de rock, al carrer Providència.

    23:00h – Nit d’electrònica amb Carlos Valecillos, al carrer Maspons.

    23:00h – Concert de rumba amb Alma de Boquerón, al carrer Verdi.

    23:00h – Música en viu, al carrer Puigmartí.

    23:00h – Concert del grup Milkers, a la plaça del Nord.

    23:00h – Ballada de swing amb Raval Stompers, al carrer Lluís Vives.

    23:00h – Dani Nel·lo y Los Saxofonistas Salvajes, al carrer Joan Blanques de Baix.

    23:00h – Concert del grup Despit Victoria, al carrer Berga.

    23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

    23:00h – Error Fest!: Gambardella, Forces Elèctriques d’Andorra i Playback Maracas, a la plaça Rovira.

    23:00h – Concert de rumba amb Triampa, a la plaça del Poble Romaní.

    23:00h – Actuació de Da Fak, a la Travessia de Sant Antoni.

    23:15h – Concert de rumba amb Micu, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    23:30h – Concert de The Meetups i Speaker Cabinets, al carrer La Perla.

    23:30h – Concert del grup Iglú, al carrer Ciudad Real.

    00:00h - Shamrock Vagabonds, al Passeig de Sant Joan.

    00:00h – Soonikgroove, al carrer Perill.

    00:00h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

    00:00h – Dj Session, a la plaça Sant Miquel.

    00:00h – Concert del grup Alavedra, al carrer Mozart.

    00:00h – Concert del grup Alma de Pato, al carrer Jesús.

    00:15h – PD Ricard Ros, a la plaça del Sol.

    00:30h - Mascarats, a la plaça del Raspall.

    00:45h – Cosita Seria Sistema de Sonido, a la Travessia de Sant Antoni.

    01:00h – Nit d’electrònica amb Fede Rimini, al carrer Maspons.

    01:00h – Havaneres, rom cremat i coca, amb el grup Oreig de Mar, al carrer Fraternitat de Baix.

    01:00h – Wiwi and The Rock Band, al carrer Ciudad Real.

    01:00h – Dj Makuy, al carrer Jesús.

    01:00h – Pioner Dj Kids, al carrer Lluís Vives.

    01:15h – Concert de No Estamos Locos, al carrer Joan Blanques de Baix.

    01:15h – Concert del grup Bananna Beach, a la plaça de la Vila.

    01:30h – Concert del grup Lonelys, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    02:00h – Dj Italic, al carrer Mozart.

    Dissabte 17 d’agost de 2019

    12:00h – Concert vermut amb Intana, a la Travessia de Sant Antoni.

    12:00h – Rumba amb Son de Gracia, a la plaça del Poble Romaní.

    12:00h – Sardanes amb la Cobla Ciutat de Granollers, al carrer Lluís Vives.

    12:00h – Vermut musical, a la plaça del Nord.

    12:30h – Vermut musical amb Oscar Torres, al carrer Maspons.

    13:00h – Blackcelona Experience: The Crabtones, a la plaça Rovira.

    13:00h – Vermut musical, al carrer Ciutat Real.

    13:00h – Vermut musical amb Elpinxa, al carrer Mozart.

    19:00h - Tallers de dansa CATFolk: Contradanses i danses del Pirineu amb Pep Lizandra, a la plaça del Sol.

    19:30h – Concert de Tori Sparks, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    20:30h - Elane, Lírica de Trobadors i ARCOS, a la plaça del Raspall.

    21:00h - Mad Mad Uke and Srcatchy Pau, Abiertas hasta el amanecer, La Clika Pika i KungFused, a la plaça John Lennon.

    21:00h – Música en viu, a la plaça Sant Miquel.

    21:00h – Festigàbal 2019: Melenas, Power Burkas, Mourn, Aliment i Dj WaterParties, als Jardins de la Sedeta.

    22:00h – Actuació musical, al carrer Tordera.

    22:00h - Los Pasantes, al Passeig de Sant Joan.

    22:00h – Concert de Los Últimos del Titánic, a la plaça Sant Miquel.

    22:00h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

    22:00h – Cover grup, al carrer Joan Blanques de Baix.

    22:15h – El Pont d’Arcalís, a la plaça del Sol.

    22:30h – Concerts dels grups Saó, Pelut i Pelat i La República Rumbera, al carrer Progrés.

    23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

    23:00h – Concert de Cristina Len, al carrer Jesús.

    23:00h – Concert de Milkers, al carrer Puigmartí.

    23:00h – Concerts dels grups Legacaster i Tota Blues Band, al carrer La Perla.

    23:00h – Concert de rumba amb Yumitus del Pichón, a la plaça del Poble Romaní.

    23:00h – Ball amb Albert Malla, al carrer Providència.

    23:00h – Concert de Flowers and The Band, al carrer Ciudad Real.

    23:00h – Concert de Micho, al carrer Mozart.

    23:00h – Actuació de JOKB, al carrer Berga.

    23:00h – Blackcelona Rovira Experience: The Sick Boys i Mampön, a la plaça Rovira.

    23:00h – Concert de Micu, rumba, a la plaça del Nord.

    23:00h – Terroristes del Son, a la Travessia de Sant Antoni.

    23:00h – Ruc´n’Roll, al carrer Verdi.

    23:00h – Concert de The Incorregibles Blues Band, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    23:00h – Concert de Sin Soda (tribut a Soda Stereo), al carrer Maspons.

    23:30h – Dj Puchi, al carrer Fraternitat.

    23:30h – Concert de Nius de Nit, a la plaça de la Vila.

    23:30h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

    23:45h – Fanfarra, a la plaça del Sol.

    00:00h - Mala Vida, al Passeig de Sant Joan.

    00:00h – Concert de Marga Mbande, al carrer Lluís Vives.

    00:00h – Concert de La 414, al carrer Perill.

    00:00h – Concert de Vàlius, al carrer Mozart.

    00:00h – Concert de Broem, al carrer Jesús.

    00:00h – DJ Mamayé, a la plaça Sant Miquel.

    00:15h - Joina, a la plaça del Raspall.

    00:15h – The Rocked Band, al carrer Joan Blanques de Baix.

    00:30h – Karaoke, al carrer Fraternitat de Baix.

    01:00h – Concert de Tupica, al carrer Ciutat Real.

    01:00h – Dj Menta, al carrer Mozart.

    01:00h – Concert de Hammer To Fall (tribut a Queen), al carrer Maspons.

    01:00h – Dj Hanakito, al carrer Jesús.

    01:00h – Miqui Puig dj set, a la Travessia de Sant Antoni.

    01:30h – Concert del grup Luz Verde, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    01:30h – Dj Adrián Hernández, al carrer Lluís Vives.

    01:30h – Sr. Gaviria, al carrer Perill.

    01:30h – Pastorets Rock, a la plaça de la Vila.

    Diumenge 18 d’agost de 2019

    11:00h – Pioneer Dj Kids, al carrer Lluís Vives.

    12:00h – Concert de Halldor Mar, a la Travessia de Sant Antoni.

    12:00h – Vermut musical amb Amanda Alvaro, al carrer Jesús.

    12:30h – Concert del grup No Estamos Locos, al carrer Berga.

    12:30h – Vermut amb micro obert, a la plaça Sant Miquel.

    12:30h – Vermut musical, al carrer Maspons.

    13:00h – Concert vermut amb Blueroomess, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    13:00h – Concert acústic amb Robin Surf, al carrer Mozart.

    13:00h – Vermut musical, al carrer Puigmartí.

    13:00h – Vermut musical amb Ernest Bombí, al carrer Ciutat Real.

    13:00h – Concert vermut, al carrer Providència.

    13:00h – Vermut amb Nakauany Sampaio, al carrer Lluís Vives.

    13:00h – Vermut musical amb El Nido, al carrer Progrés.

    13:00h – Vermut musical, al carrer Fraternitat.

    13:00h – El Bochinche: Vermutmusical amb Colectivo do Samba, a la plaça Rovira.

    13:00h – Vermut musical, a la plaça de la Vila.

    16:30h – Animació de sobretaula amb La Portàtil FM, a la plaça de la Vila.

    17:30h – Jam Session de Jazz amb Clau d’Alfemí, al carrer La Perla.

    18:00h – Bingo Musical, al carrer Jesús.

    18:00h – Miniclasses obertes de blues, al carrer Providència.

    18:00h – Concert infantil amb La Tresca i La Verdesca, al carrer Puigmartí.

    18:00h – Concert infatil amb Ailàs, a la plaça del Nord.

    19:00h – Jam de ball de Blues, al carrer Providència.

    19:00h – Havaneres amb Pirats pel Mar, al carrer Mozart.

    19:00h – Haváname, al carrer Lluís Vives.

    21:00h – Música en viu, a la plaça Sant Miquel.

    21:30h – Havaneres amb Pirats pel Mar, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    22:00h - Silence Equals Death, The Lizards i Moksha, a la plaça del Raspall.

    22:00h – Concert de Daniel Higiénico i El Sobrino del Diablo, a la plaça Sant Miquel.

    22:15h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

    22:30h - No Estamos Locos, al Passeig de Sant Joan.

    22:30h – Spontus & Manu Sabaté (Bretanya), a la plaça del Sol.

    23:00h – Queer Fest, a la Travessia de Sant Antoni.

    23:00h – El Bochinche: concerts de Candombe Bantú i Los Caligaris, a la plaça Rovira.

    23:00h – Miss Loopita, al carrer Tordera.

    23:00h – Concert de versions de rock amb Belvets, al carrer Mozart.

    23:00h – Nit de dj’s, a la plaça de la Vila.

    23:00h – Música en viu, al carrer Providència.

    23:00h – Concert d’Aiaila, al carrer Berga.

    23:00h – Swingmaniacs, al carrer Fraternitat de Baix.

    23:00h – Havaneres, a la plaça del Nord.

    23:00h – Concert de Neon Rush, al carrer Ciutat Real.

    23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

    23:00h – Concert amb Falciots Ninja, al carrer Puigmartí.

    23:00h – Havaneres i rom cremat amb el grup Terral, al carrer Joan Blanques de Baix.

    23:00h – Karaoke, al carrer Maspons.

    23:00h – Concert de rumba amb Cochimba, a la plaça del Poble Romaní.

    23:00h – Campionat d’Air Guitar, al carrer Fraternitat.

    23:30h – Concert de The Flat Pack, al carrer La Perla.

    23:45h – Concert de The Rambler, al carrer de Joan Blanques de Baix de Tot.

    00:00h - Alma de Boquerón, al Passeig de Sant Joan.

    00:00h – Actuació de Julio Inti, al carrer Perill.

    00:00h – Dj Mamayé, a la plaça Sant Miquel.

    00:00h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

    00:00h – Concert de Gyoza, al carrer Mozart.

    00:00h – Clotet & Not Me, a la plaça del Nord.

    00:00h – Concert d’Albercocks, a la plaça de la Vila.

    00:15h – PD Dr. Batonga, a la plaça del Sol.

    01:00h – Actuació de Cherman, al carrer Perill.

    02:00h – Dj Hal9000, al carrer Mozart.

    Dilluns 19 d’agost de 2019

    12:00h – Concert familiar amb La Tresca i La Verdesca, a la Travessia de Sant Antoni.

    12:30h – Vermut musical, a la plaça Sant Miquel.

    13:00h – Concert vermut amb Chungo Díaz, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    13:00h – Concert vermut amb Robin Secret, al carrer Progrés.

    13:00h – Vermut musical, a la plaça Rovira.

    18:00h – Concert familiar amb Xiula, a la plaça de la Vila.

    18:00h – Cantada d’havaneres, a la plaça de la Vila.

    18:00h – Taller de rumba catalana, a la plaça del Poble Romaní.

    18:00h – Karaoke, al carrer Mozart.

    19:00h – Concert infantil El Flabiol, al carre Providència.

    19:00h – Havaneres, al carrer Jesús.

    20:00h – Havaneres, a la plaça del swing.

    21:00h - Mabel Flores, a la plaça del Raspall.

    21:00h – Classe oberta de rock amb Ruth Bartolomé de Barcelona Swingcats de Gràcia, al carrer Fraternitat.

    21:00h – Barbacoa rumbera, a la plaça del Poble Romaní.

    21:00h – Havaneres amb el grup Dolça Petxina, al carrer Maspons.

    22:00h – Nit de dj’s, al carrer Tordera.

    22:00h – Los Sirgadors, a la plaça del Sol.

    22:00h – Concert d’Old Shanela, al carrer Fraternitat.

    22:30h - Alidé Sans, a la plaça del Raspall.

    22:30h - La Colla Jacomet, al Passeig de Sant Joan.

    22:30h – Havaneres amb el grup La Vella Lola, a la plaça Sant Miquel.

    23:00h – Havaneres amb el grup Pirats del Mar, al carrer Berga.

    23:00h – Actuació d’All i Oli, a la plaça de la Vila.

    23:00h – Concert de rumba catalana amb Peret Reyes, a la plaça del Poble Romaní.

    23:00h – Concert de rumba amb Arrels de Gràcia, al carrer Verdi.

    23:00h – Actuacions de La Golden Beat i la Muerta Sanchez DJ, a la plaça Rovira.

    23:00h – Guapa Festival i Las Tope Dramáticas, al carrer La Perla.

    23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

    23:00h – Concert de Tamborinu So Obstinat i Caritat Humana, al carrer Puigmartí.

    23:00h – Actuació musical, al carrer Providència.

    00:00h - Banda Biruji, a la plaça del Raspall.

    00:00h – Concert de The Shushu’s feat. Sinead Savage, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    00:00h – PD Mussol, a la plaça del Sol.

    Dimarts 20 d’agost de 2019

    10:15h – Classe de zumba, al carrer Fraternitat.

    11:00h – Classe de zumba, al carrer Joan Blanques de Baix.

    12:00h – Classe de zumba, al carrer Lluís Vives.

    13:00h – Concert vermut amb A Fuego Lento, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    13:00h – Vermut musical, a la plaça Rovira.

    13:15h – Vermut musical, al carrer Ciutat Real.

    18:30h - La Mestressa, Els Cabrers, a la plaça del Raspall.

    19:00h – Actuació de Lasta Sanco, a la plaça de la Vila.

    19:00h – Espectacle familiar amb La Cuca Viu, al carrer Maspons.

    19:00h – Havaneres amb Pirats del Mar, al carrer Progrés.

    19:00h - Taller i mostra amb el grup de percussió Reperkutim, a la plaça del Sol.

    19:30h – Batucada, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    20:00h - Tarta Rellena, a la plaça del Raspall.

    20:00h – Havaneres amb A Tota Vela, al carrer Perill.

    20:00h – Swing, a la plaça del Nord.

    21:00h – Classe oberta de salsa, al carrer Maspons.

    22:00h – Concert amb Ella Ella, a la plaça Sant Miquel.

    22:00h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

    22:00h – Concert de Jokermen (tribut a Bob Dylan), al carrer Progrés.

    22:30h – La Tipica, balls de Festa Major, a la plaça del Sol.

    23:00h – Concerts de Urfabrique i Joe Crepusculo, a la plaça Rovira.

    23:00h – Concert de The Healers, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

    23:00h – Orquestrina Trama, a la Travessia Sant Antoni.

    23:00h – Rumba Catalana, a la plaça del Poble Romaní.

    23:00h – Havaneres amb Mar Endins, a la plaça de la Vila.

    23:00h – Havaneres, al carrer Providència.

    23:00h – Actuació de Cinquo de Mayo, al carrer Jesús.

    23:00h – Concert de rumba amb Alma de Boquerón, al carrer Tordera.

    23:00h – Dj Xisterak, al carrer Berga.

    23:00h – Actuació de La Vella Dixieland, al carrer Joan Blanques de Baix.

    23:00h – Concert de LLLuis, al carrer Mozart.

    23:00h – Karaoke, al carrer Fraternitat.

    23:00h – Concert de Wax&Boogie, al carrer Puigmartí.

    23:00h – Concert de Tori Sparks, al carrer Verdi.

    23:00h – Concert de Gosto BCN, al carrer Ciutat Real.

    00:00h – Actuació de Chelo Scotti, al carrer Perill.

    00:00h – Concert de Clave Lunar, al carrer Mozart.

    00:30h – Concert de La Golden Beat, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    00:30h – Concert d’Ebri Knight, a la plaça de la Vila.

    00:30h - Kabum, grup de percussió resident al CAT, a la plaça del Sol.

    01:00h – Concert de Vermillion Bird, al carrer Perill.

    01:00h – Actuació de Wax Ecstatic, al carrer Mozart.

    Dimecres 21 d’agost de 2019

    11:30h – Taller de construcció d’instruments musicals, al carrer Perill.

    12:00h – Vermut musical amb Archibald, al carrer Jesús.

    12:30h – Vermut musica i concurs de truites, a la plaça Sant Miquel.

    13:00h – Vermut musical amb Os Ovos, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    17:00h – Classe de country, a la plaça de la Vila.

    17:30h – Concert de La Portàtil FM, al carrer Progrés.

    18:00h – Ballada de Sardanes, a la plaça Rovira.

    18:00h – Perla Talent Show, al carrer La Perla.

    18:30h – Sardanes, al carrer Verdi.

    19:00h – Taller de Sardanes, a la Travessia de Sant Antoni.

    19:00h - Taller de rumba i ventilador amb Jonatan Ximenis, a la plaça del Sol.

    19:30h – Wild Hortera karaoke, al carrer Lluís Vives.

    20:00h – Havaneres, a la plaça del Poble Romaní.

    20:00h – Actuació de Sánchez-Papia Duo, al carrer Perill.

    20:00h – Swing, a la plaça del Nord.

    21:00h – Versots, a la plaça de la Vila.

    21:00h – Havaneres amb Mar Endins, a Fraternitat.

    22:00h - Sybarites, a la plaça del Raspall.

    22:00h – Concert de Guarro Martínez, al carrer Tordera.

    22:00h – Arrels de Gràcia Big Band (rumba), a la plaça del Sol.

    23:00h – Dj Puchi, al carrer Fraternitat.

    23:00h – Havaneres amb el grup Montjuic, al carrer Ciutat Real.

    23:00h – Perla dj’s feat. Mr. Andreu, al carrer La Perla.

    23:00h – Art Sonor (electrònica), al carrer Perill.

    23:00h – Dj Vives Vibes, al carrer Lluís Vives.

    23:00h – Concert de rumba amb Alma de Boquerón, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.

    23:00h – Discoteca popular, al carrer Maspons.

    23:00h – Actuacío d’Allá Para Acá, al carrer Berga.

    23:00h – Karaoke, al carrer Progrés.

    23:30h – Ball amb el Trio Solimar, al carrer Joan Blanques de Baix.

    00:00h – Actuació de Fantactles, al carrer Perill.

    00:15h – PD Txarly Brown, a la plaça del Sol.

    00:30h – Concert de Coi El Montgrons, al carrer Joan Blanques de Baix de Tot.


    La Festa Major de Gràcia 2019 es durà a terme del dijous 15 al dimecres 21 d’agost


    Temes, tags...

    Festa Major de Gràcia Barcelona Festa Major




    Notícies relacionades

    Festa Major de Gràcia 2019: Dani Nel•lo y los Saxofonistas Salvajes, Joe Crepúsculo, Tori Sparks, Pepet i Marieta...

    Les festes de la Vila de Gràcia se celebraran del dijous 15 al dimecres 21 d’agost. També actuaran Ebri Knight, Bad Mongos, Mourn, Violets, Melenas, Rombo, Catfolkin, Amadeu Casas, Xavier Calvet, Forces Elèctriques d’Andorra, Intana, Joan Colomo, Vàlius, Halldor Mar, Los Sirgadors, Las Tope Dramáticas...
    2019-07-26
    Llegir més

    Festa Major de Gràcia 2018: Los Tiki Phantoms, La Plata, Museless, Za!, Tori Sparks...

    Les festes de Gràcia es duran a terme del dimecres 15 al dimarts 21 d’agost. També actuaran Me and the Bees, Sabor de Gràcia, Korrontzi, Shirley Davis & The Silverbacks, The Slingshots...
    2018-07-11
    Llegir més

    Programa musical de la Festa Major de Gràcia 2017

    Programa musical complet de les Festes de Gràcia 2017: Tori Sparks, Buhos, Roba Estesa, Hidrogenesse, Anímic, El Petit de Cal Eril...
    2017-04-30
    Llegir més

    Tots els concerts de la Festa Major de Gràcia 2016

    Actuaran del 15 al 21 d'agost: Bigott, Bullitt, Sabor de Gràcia, Les Sueques, Ferran Palau, Animal, Niña Coyote eta Chico Tornado, Jules, La Cobla Catalana dels Sons Essencials...
    2016-07-23
    Llegir més