logo Facebook logo Twitter logo Instagram logo Mastodont


logo agendaconcerts.cat




  • Català
    Castellano

    Horaris del Sonorama Ribera 2019: Crystal Fighters, Deacon Blue, Love of Lesbian, The Vaccines, Berri Txarrak...

    El festival d'Aranda de Duero se celebrarà del dimecres 7 al diumenge 11 d'agost. També actuaran Chimo Bayo, Fangoria, Miss Caffeina, Taburete, Carolina Durante, Toteking, Tarque, Tequila, Australian Blonde...

    Horaris del Sonorama Ribera 2019: Crystal Fighters, Deacon Blue, Love of Lesbian, The Vaccines, Berri Txarrak...
    Booking.com

    El Sonorama Ribera 2019 tindrà algunes importants novetats com el canvi del recinte de concerts. El festival musical disposarà d'un espai de més ergonomia que l'anterior. A més, un dels espais més emblemàtics del Sonorama, la plaça del Trigo, restringirà el seu aforament a 6.000 persones per motius de seguretat.

    El festival es durà a terme del dimecres 7 al diumenge 11 d'agost i, a més d'un potent i amplíssim cartell musical també comptarà amb monòlegs humorístics. La immensa majoria dels artistes i grup que actuen al festival són estatals però també hi ha alguns estrangers com Crystal Fighters, Deacon Blue, The Vaccines o Joan as a Police Woman.

    També actuaran Fangoria, Tequila, Love of Lesbian, Taburete, Carolina Durante, Australian Blonde, Miss Caffeina, Berri Txarrak, Carlos Sadness, Nacho Vegas o Chimo Bayo.

    A continuació, horaris del Sonorama Ribera 2019:

    Dimecres 7 agost 2019

    Escenari Bienvenida

    20:30h – Naranja

    21:25h – Presumido

    22:20h – Sorpresa!

    23:15h – Siloé

    Café Central

    01:00h – Blutaski & Man Pop

    Café La Tramoya

    01:00h – Man Pop & Blustaski

    Dijous 8 d’agost de 2019

    Escenari Aranda de Duero

    19:45h – Toteking y A Contra Blues

    21:30h – Tarque

    23:20h – La Orquesta Mondragón

    01:15h – Embusteros

    02:55h – Grises

    Escenari Desperados (Camping)

    17:00h – Marcos Gallo

    18:00h – El Guapo Calavera

    19:00h – Meridian

    Escenari Heineken (Plaza La Sal)

    12:00h – Polaroids

    12:55h – Ballena

    13:50h – Mi Hermano y Yo

    14:45h – Lígula

    15:30h – Florida & Hermosso

    16:45h – Brummel

    Escenari Plaza del Rollo

    12:00h – Indie Is Pain Dj’s

    14:00h – Hip Hip Hurra

    16:00h – Despechadas Pinchadiscos

    Escenari Humor

    20:20h – Martita de Graná

    21:10h – Pablo Carbonell

    22:00h – Los Gandules

    23:00h – Anibal Dj Set

    00:30h – Me & The Reptiles

    01:30h – Tomasone

    02:30h – Mzrin b2b Nacho Fano

    03:30h – Brian Van Andel

    04:30h – Yahaira

    Escenari Radio 3 (Plaza del Trigo)

    12:00h – Playa Cuberris

    13:00h – Bauer

    14:00h – Venturi

    15:00h – Sorpresa!

    Escenari Ribera del Duero

    19:00h – El Niño de la Hipoteca

    20:35h – Tequila

    22:25h – Taburete

    00:15h – Miss Caffeina

    02:05h – Varry Brava

    03:45h – Serial Killerz

    Escenari Ron Negrita

    19:00h – Nerabe

    20:00h – Claim

    21:00h – Crudo Pimento

    22:00h – Igloo

    23:00h – The Futureheads

    00:00h – La Regadera

    01:00 – Yoghourt Daze

    02:00h – Los Pilotos

    03:00h – Chimo Bayo

    04:00h – David Kano

    05:00h – Cat Dealers

    Café Central

    14:00h – She’s a Star Dj

    Divendres 9 d’agost de 2019

    Escenari Aranda de Duero

    19:40h – Morgan

    21:20h – Fuel Fandango

    23:05h – Second

    01:10h – Deacon Blue

    02:50h – Full

    Escenari Castilla y León (Centro Cívico Santa Catalina)

    12:30h – De Perdidos al Trío

    13:30h – Chlöe’s Clue

    14:30h – Australian Blonde

    15:30h – Echo

    16:30h – Les Motriz

    17:30h – Invórtice

    Escenari Parque de la Isla

    12:00h – Kill Aniston

    13:00h – La Gusana Ciega

    14:00h – Los Caligaris

    15:00h – Vanessa Zamora

    16:00h – Javiera Mena

    17:00h – Meneo

    Escenari Desperados (Camping)

    17:00h – Memocracia

    18:00h – Primal Core

    19:00h – Deserie

    Escenari Heineken (Plaza La Sal)

    12:00h – Llorente

    12:55h – Agoraphobia

    13:50h – Invisible Harvey

    14:45h – AA Mama

    15:30h – Tardeo

    16:45h – Oscarmina

    Escenari Humor

    20:20h – Danny Boy

    21:10h – Nacho García

    22:00h – Grison Beatbox + Jaime Caravaca

    23:00h – Venga Monjas Live Experience

    00:30h – Renos Malos

    01:30h – Veneno Give Me Veneno

    02:30h – Rocket Dj

    03:30h – Fer Xplosion

    04:30h – Terri

    Iglesia de Santa María

    13:00h – Holly Miranda

    Escenario Plaza del Rollo

    12:00h – Mar MG – La Yesería

    14:00h – Man Pop & Blutaski

    16:00h – Chicas Gratis Dj’s

    Escenari Radio 3 (Plaza del Trigo)

    12:00h – The Levitants

    13:00h – Rayo

    14:00h – Lunáticos

    15:00h – Sorpresa!

    Escenari Ribera del Duero

    19:00h – Los Vinagres

    20:30h – DePedro

    22:10h – The Vaccines

    00:00h – Love of Lesbian

    02:00h – Carlos Sadness

    03:40h – Ley Dj & David Van Bylen

    Escenari Ron Negrita

    19:00h – St. Woods

    20:00h – Marta Hammond

    21:00h – Lebowsky

    22:00h – Igor Pascual

    23:00h – Berri Txarrak

    00:00h – Vancouvers

    01:00h – La Sonrisa de Julia

    02:00h – Kuve

    03:00h – Ale Acosta Fuel Fandango Dj Set

    04:00h – Innmir

    05:00h – Mon Dj

    Le Club

    12:30h – Olivia

    13:30h – Comandante Twin

    Urban Stage by Bose

    20:00h – Ayoho

    21:30h – Juancho Marqués

    23:00h – Cupido

    00:30h – Delaporte

    Dissabte 10 d’agost de 2019

    Café Central

    14:00h – She’s a Star Dj’s

    Escenari Aranda de Duero

    19:45h – Nacho Vegas

    21:25h – Zahara

    23:30h – Rulo y La Contrabanda

    01:20h – Fangoria

    03:20h – Delorean

    Escenari Castilla y León (Centro Cívico Santa Catalina)

    12:30h – Perdiendo los papeles

    13:30h – Canard

    14:30h – Luis Brea y El Miedo

    15:30h – The Rebels

    16:30h – Ñekü

    17:30h – El Verbo Odiado

    Escenari Parque de la Isla

    12:00h – Doctor Krapula

    13:00h – Okills

    14:00h – Muerdo

    15:00h – Boogarins

    16:00h – Kumbia Queers

    17:00h - Frikstailers Dj

    Escenari Desperados (Camping)

    17:00h – Letissier

    18:00h – Ellas

    19:00h – Rock Pálido

    Escenari Heineken (Plaza La Sal)

    12:00h – Flanagan

    12:55h – James Room & The Weird Antiqua

    13:50h – Margaux

    14:45h – Funicular

    15:30h – Casual Groupies

    16:45h – JmJaSounds

    Escenari Humor

    20:00h – Luis Álvaro

    21:10h – Eva Soriano

    22:00h - Alex O'Dogherty + Bizarrería

    23:00h – Rancius dj set

    00:30h – Alan Ramírez

    01:30h – Abraham Boba dj

    02:30h - Manuel Ribeca & Chris Damon

    03:30h - Digital 21 Live! Electronic Set

    04:30h – Yamil

    Escenari Iglesia de Santa María

    13:00h – Joan as a Police Woman

    Escenari Plaza del Rollo

    12:00h – Solar dj’s

    14:00h – Pico y Pala

    16:00h – Flash Show

    Escenari Radio 3 (Plaza del Trigo)

    12:00h – Veintiuno

    13:00h – Willy Naves

    14:00h – Olivia

    15:05h – Sorpresa!

    Escenari Ribera del Duero

    19:00h – Soledad Vélez

    20:40h – Carolina Durante

    22:15h – Nacho Cano

    00:20h – Shinova

    02:20h – Crystal Fighters

    04:10h – We’re not dj’s

    Escenari Ron Negrita

    19:00h – Nadia Álvarez

    20:00h – The Crab Apples

    21:00h – Julieta 21

    22:00h – Mostaza Gálvez

    23:00h – Balthazar

    00:00h – Basanta

    01:00h – Luis Albert Segura

    02:00h – Mucho

    03:00h – Estereobrothers

    05:00h – Amable

    Le Club

    12:30h – Lunáticos

    13:30h – Polos

    Urban Stage by Bose

    20:00h – Fru Katinka

    21:30h - Zazo Y Gxurmet & Vega Almohalla

    23:00h - Funzo & Baby Loud

    00:30h – Red Bull Batalla de Gallos

    Diumenge 11 d’agost de 2019

    Café Central

    14:00h – She’s a Star dj’s

    01:00h – We’re Not Dj’s

    Escenari Despedida

    17:00h – Ánima

    18:00h – Apartamentos Acapulco

    19:00h – Niña Coyote eta Chico Tornado

    20:00h – División Minúscula

    21:00h – Despistaos

    22:00h – La Excepción

    23:00h – Dinero

    00:00h – Kitai

    01:00h – Trepàt

    Escenari Heineken (Plaza La Sal)

    12:00h – Alexanderplatz

    12:55h – Dixon

    13:50h – Ruth Baker Band

    14:45h – Black TV

    15:30h – Los Perlas

    16:45h – Rem dj’s

    Escenari Plaza del Rollo

    12:00h – Hall 9000

    14:00h – Vincent Valera

    16:00h – Bitches dj’s

    Escenari Radio 3 (Plaza del Trigo)

    12:00h – Lux Naturans

    13:00h – Sierra

    14:00h – Nixon


    El Sonorama Ribera 2019 se celebrarà del dimecres 7 al diumenge 11 d'agost


    Temes, tags...

    Sonorama Ribera Burgos Festival




    Notícies relacionades

    Horaris del Sonorama Ribera 2019: Crystal Fighters, Deacon Blue, Love of Lesbian, The Vaccines, Berri Txarrak...

    El festival d'Aranda de Duero se celebrarà del dimecres 7 al diumenge 11 d'agost. També actuaran Chimo Bayo, Fangoria, Miss Caffeina, Taburete, Carolina Durante, Toteking, Tarque, Tequila, Australian Blonde...
    2019-08-05
    Llegir més

    Sonorama Ribera 2018: Liam Gallagher, Bunbury, Rozalén, Dorian, Rayden...

    El festival burgalès se celebrarà del 8 al 12 d'agost a Aranda de Duero. També actuaran Viva Suecia, Izal, Amatria, Joana Serrat, Modelo de Respuesta Polar, Lagartija Nick ...
    2018-02-08
    Llegir més


    2017-08-07
    Llegir més