logo Facebook logo Twitter logo Instagram logo Mastodont


logo agendaconcerts.cat




  • Català
    Castellano

    Programa musical de la Festa Major de Sants

    La Festa Major del barri de Sants se celebrarà del dissabte 24 d’agost al diumenge 1 de setembre con Atupa, Ratpenat, Hotel Cochambre, The Flaming Shakers, Resiliència, Homes Llúdriga, El Sobrino del Diablo, Pirat’s Sound Sistema, Miquel del Roig, 9mm, El Diluvi, Tesa, Festa Remember de la Ruta del Bakalao...

    El barri de Sants (Barcelona) celebrarà les seves festes del dissabte 24 d’agost al diumenge 1 de setembre. Del seu cartell musical destaca la presència de grups de diferents estils musicals com Atupa, Ratpenat, Hotel Cochambre, The Flaming Shakers, Resiliència, Homes Llúdriga, El Sobrino del Diablo, Pirat’s Sound Sistema, Miquel del Roig, 9mm, El Diluvi, Tesa, Festa Remember de la Ruta del Bakalao...

    A continuació, programa musical per dies de la Festa Major 2019 de Sants:

    Dissabte 24 d’agost de 2019

    20:00h – Pregó de Festa Major a càrrec de Toni Rovira, al parc de l’Espanya Industrial.

    20:35h – Txaranga amb La Banda Patilla, als Castellers de Sants.

    22:00h – Mancha E Plátano (ritmes afrocaribenys), al carrer Papin.

    22:05h – Tabalers de Sants, al carrer Guadiana.

    22:30h – Cocodrilo Club amb Albert Malla, a Casa Gran (Rosés).

    22:30h – Concerts de Playman (versions) i Quatre Vents (gralles), als Castellers de Sants.

    22:30h – Ball amb el Duo Celeste, al carrer Valladolid.

    23:00h – Ball d’Inauguració, al carrer Alcolea de Dalt.

    23:00h – Nit de ska amb The Sybarites, al carrer Sagunt.

    23:00h – Ball amb The Flaming Shakers (tribut a The Beatles) i The Surf Burritos (versions de rock), al carrer Robrenyo.

    23:00h – Madame Baiao (música brasilera), al carrer Papin.

    23:00h – Ball amb El Guateque, a la plaça La Farga.

    23:05h – Orquestra Millenium, al carrer Alcolea de Baix.

    23:15h – Concert de Resiliència (rap), al carrer Vallespir de Baix.

    23:30h – Nit de ska amb el grup Despit, al carrer Finlàndia.

    23:30h – Actuació de Grillone’s Band (rock), al carrer Galileu.

    23:30h – Ball amb The VIP Band, al carrer Guadiana.

    00:30h – Dj Xuli (música negra), al carrer Papin.

    00:45h – Concert de La Màlaga Essència Rumbera, al carrer Vallespir de Baix.

    01:00h – Disco-mòbil amb Dj Chus Soler, a la plaça La Farga.

    01:30h – Beat Road (blues i rock), al carrer Galileu.

    Diumenge 25 d’agost de 2019

    11:30h – Sardanes amb La Principal del Llobregat, al carrer Valladolid.

    11:30h – Ballada de Country, al carrer Vallespir.

    12:00h – Actuació de The Melon Royal Orchestra (soul), al carrer Alcolea de Dalt.

    12:00h – Vermut musical amb Marina Tuset (jazz), al carrer Papin.

    13:00h – Vermut musical amb Vladimir, al carrer Guadiana.

    17:20h – Sardanes amb la Nova del Vallès, al carrer Alcolea de Baix.

    17:30h – Havaneres amb Mar Brava, al carrer Guadiana.

    18:00h – Tarda de salsa amb U-Dance, al carrer Vallespir de Baix.

    18:00h – Actuació de Telewawachilili (folk), al carrer Vallespir.

    19:30h – Concert de Morena, als Castellers de Sants.

    21:00h – El Sobrino del Diablo, al carrer Vallespir de Baix.

    21:30h – Masterclass de Salsa amb Chucho Díaz, al carrer Galileu.

    22:00h – Espectacle Sisterhoods, al carrer Papin.

    22:00h – Evil Rosebud (blues, swing), al carrer Vallespir.

    22:30h – Havaneres amb el grup Xarxa, al carrer Alcolea de Baix.

    22:30h – The Sick Boys (rock), al carrer Vallespir de Baix.

    22:30h – Ball amb el Duo Mediterráneo, al carrer Valladolid.

    22:30h – Nit d’electrònica amb Dubcat, al carrer Sagunt.

    23:00h – Aïsha Fay (soul), a Casa Gran (Rosés).

    23:00h – Dj Sendo, als Castellers de Sants.

    23:00h – Disco-mòbil amb Eudald Selva, al carrer Robrenyo.

    23:00h – Concert amb Son de la Rambla, al carrer Guadiana.

    23:00h – Ball amb Dj Xanga (hits dels ’70 als ’90), al carrer Finlàndia.

    23:00h – Nit de Salsa amb Piquete Afincao, al carrer Galileu.

    23:00h – Concert de versions amb Badulaque80, a la plaça La Farga.

    23:00h – Disco-mòbil hits ’80 i ’90 amb Dj Metxes, al carrer Alcolea de Dalt.

    00:00h – MariKarmen Free dj, al carrer Vallespir de Baix.

    00:00h – Actuació d’Ismael González, a Casa Gran (Rosés).

    00:00h - Nautilus, al carrer Vallespir.

    Dilluns 26 d’agost de 2019

    17:30h – Ballada de Sardanes amb la Cobla La Principal del Llobregat, al parc de l’Espanya Industrial.

    18:30h – Mighty Vidz (sound system del barri), al carrer Vallespir de Baix.

    19:00h – Zumba amb Fabio, al carrer Galileu.

    20:00h – Havaneres amb Xicandra, als Castellers de Sants.

    21:00h – Actuació de l’alumnat de l’Escola Gràcia Flamenca, a la plaça La Farga.

    22:30h – Música amb Eugenio, al carrer Alcolea de Baix.

    22:30h – Havaneres amb Blauet, al carrer Valladolid.

    22:30h – Concert de Homes Llúdriga (rap) i Adama & The Same Song Band (reggae), als Castellers de Sants.

    23:00h – Havaneres amb el grup La Ribera, al carrer Alcolea de Dalt.

    23:00h – Concerts de BcnSoulrait (soul) i Deceleratrix (disco-funk) , al carrer Guadiana.

    23:00h – Concert del grup Dantuvi (rumba), a la plaça La Farga.

    23:00h – Havaneres amb el grup Port Bo, al carrer Vallespir.

    23:00h – Rumba i disco-mòbil, al carrer Robrenyo.

    23:00h – Dj Marikarmen Free, al carrer Sagunt.

    23:00h – Dj Xanga, al carrer Galileu.

    23:30h – Dj Sendo, al carrer Finlàndia.

    Dimarts 27 d’agost de 2019

    17:30h – Espectacle familiar amb Landry el Rumbero, al parc de l’Espanya Industrial.

    18:30h – Animació amb Jaume Barri, als Castellers de Sants.

    21:30h – Concert de Hello Lilliput, al parc de l’Espanya Industrial.

    22:30h – Concerts dels grups Ojo de Buen Cubero (mestissatge) i Seguirem (Tribut Obrint Pas), als Castellers de Sants.

    23:00h – Nit de versions amb Hotel Cochambre, al parc de l’Espanya Industrial.

    Dimecres 28 d’agost de 2019

    17:00h – Danses del món, al carrer Vallespir.

    17:30h – Sardanes amb la Cobla Ciutat de Terrassa, al carrer Galileu.

    18:00h – Havaneres amb el grup Montjuïc, a Casa Gran (Rosés).

    18:00h – Sardanes amb la Cobla Jovenívola, al carrer Finlàndia.

    19:00h – Havaneres amb el grup Xarxa, al carrer Sagunt.

    20:00h – Actuacions de Napay i Salay Bolivia (ritmes andins), al carrer Papin.

    21:30h – Rumba amb el grup Sandunguera, al carrer Valladolid.

    22:00h – Havaneres amb el grup Port Bo, al carrer Finlàndia.

    22:00h – Keloidrop (rock alternatiu), al carrer Vallespir.

    22:00h – Dj Devi, al carrer Galileu.

    22:00h – Nit de swing amb Scaramouche, al carrer Papin.

    22:00h – Concerts de punk amb Revenja i Rude Pride, al carrer Alcolea de Dalt.

    22:15h – Música jamaicana amb Pirat’s Sound Sistema i Nyahbingy Sound, al carrer Vallespir de Baix.

    22:30h – Ball amb Remember Music Show, a Casa Gran (Rosés).

    23:00h – Concert de Blas Picón & The Three Times Losers, al carrer Guadiana.

    23:00h – Música dels ’70 als ’90, al carrer Robrenyo.

    23:00h – Concert de Miquel del Roig (versions) i PD Coronitas, als Castellers de Sants.

    23:00h – Nit jove amb PD Pinkiflor.

    23:00h – Música jove amb 8 Strings i The Coconuts, al carrer Alcolea de Baix.

    23:00h – Orquestra Montecarlo, a la plaça La Farga.

    00:00h – Los 80 Principales (versions), al carrer Vallespir.

    Dijous 29 d’agost de 2019

    14:00h – Música i montaditos, al carrer Alcolea de Baix.

    18:00h – Danses populars mexicanes, al carrer Guadiana.

    18:00h – Sardanes amb la Cobla Mediterrània, al carrer Vallespir.

    18:30h – Espectacle familiar Xiula, al carrer Vallespir de Baix.

    19:00h -  Concert de Joan Vilalta i la Cubana Band, a la plaça de Bonet i Moixí.

    19:30h – Havaneres amb el grup Montjuïc, al carrer Galileu.

    21:30h – Wiwi Rock Band, al carrer Vallespir de Baix.

    22:00h – Swing amb Cool Cat Combo, al carrer Alcolea de Baix.

    22:00h – Havaneres amb Pirats del Mar, al carrer Papin.

    22:00h – Actuació d’EAM (rap) i Smoking Souls (rap), als Castellers de Sants.

    22:00h – Concert de la Coral N’Clau Vocal, al carrer Finlàndia.

    22:30h – Ball amb El Guateque i Santi Carulla, a Casa Gran (Rosés).

    22:30h – El Diluvi (música mestissa), al carrer Vallespir de Baix.

    23:00h – Mala Vida (pop, rock), al carrer Vallespir.

    23:00h – Disco-mòbil amb Dj Robert, al carrer Valladolid.

    23:00h – Concert de Sandunguera, al carrer Guadiana.

    23:00h – Concert de Litus (rock), al carrer Alcolea de Dalt.

    23:00h – Actuació de Los Desmadraos (rumba), al carrer Robrenyo.

    23:00h – Celia Decibelia i PD Madures, al carrer Sagunt.

    23:00h – Dj Se Lia Membrillo, al carrer Finlàndia.

    23:00h – Los 80 Principales, a la plaça La Farga.

    23:30h – Actuació de rumba amb Dantuvi, al carrer Galileu.

    00:30h – Oshun (rumba), al carrer Galileu.

    00:30h – Rocking Horses (hard rock), al carrer Vallespir de Baix.

    Divendres 30 d’agost de 2019

    11:00h – Vermut musical amb Ball en línia i De Carajillos (rumba), a la plaça de Bonet i Moixí.

    12:00h – Festa Holi, al carrer Alcolea de Dalt.

    16:00h – Actuació de Lauzeta (folk) , al carrer Alcolea de Baix.

    17:30h – Festa Holi, a Casa Gran (Rosés).

    18:00h – Ball en linia amb Carmen & Manel, al carrer Galileu.

    18:00h - Actuació d’Artistes Orientals, Espítitu Santa Cruz, New Generation, Muixeranga, Jam de l’Hortet, Kesol i Sandunguera, a la plaça de Bonet i Moixí.

    18:00h – Actuació familiar Kids Play, al carrer Alcolea de Dalt.

    18:30h – Concert d’Elia Riudavets (cantautora), als Castellers de Sants.

    19:00h – Temps de Zumba, al carrer Alcolea de Baix.

    20:00h – Masterclass de Zumba, a la plaça La Farga.

    20:00h – Taller de rap per a joves amb Tesa, al carrer Papin.

    21:00h – Concert de La Banda del Panda (rumba), al carrer Valladolid.

    22:00h – Cocodrilo Club amb Albert Malla, al carrer Galileu.

    22:00h – Concert del grup de punk Ratpenat, al carrer Vallespir de Baix.

    22:30h – Concert de rap amb Tesa, al carrer Papin.

    22:30h - Festa remember 90’s. La Ruta del Bakalao amb Ricardo F, DJ resident de Chasis, a Casa Gran (Rosés).

    22:30h – Nit de rock amb els grups Black Smoke, Xnight i Motorpriest, al carrer Guadiana.

    23:00h – Disco-mòbil, al carrer Vallespir.

    23:00h – Concerts amb Segonamà (rock fussió) i Albercocks (rock), als Castellers de Sants.

    23:00h – Orquestra Royal Dance, al carrer Alcolea de Baix.

    23:00h – Festa Allioli (LGTBI), al carrer Sagunt.

    23:00h – Disco-mòbil, a la plaça La Farga.

    23:00h – Ball amb Funkotenko, al carrer Robrenyo.

    23:00h – Concert de Track’s Bar (rock), al carrer Alcolea de Dalt.

    23:30h – Ball amb Dj Xanga, al carrer Finlàndia.

    23:40h – Concert de punk amb 9mm, al carrer Vallespir de Baix.

    00:00h – De Carajillos (reggae, cumbia...), al carrer Papin.

    00:00h – Ràdio75 (versions de rock), al carrer Valladolid.

    01:30h – Versions punk amb Insershow, al carrer Vallespir de Baix.

    Dissabte 31 d’agost de 2019

    12:00h – Actuació de red Coffe Jazz Trio (jazz), als Castellers de Sants.

    12:30h – Vermut musical amb Miguel Aranda, al carrer Sagunt.

    18:00h – Sardanes amb La Principal del Llobregat, a la plaça La Farga.

    19:00h - Country, al carrer Alcolea de Dalt.

    19:00h – Coral N’Clau Vocal, al carrer Sagunt.

    19:30h – Pascual & els Desnatats, als Castellers de Sants.

    22:00h – Concert de punk amb Abel Que Pasa, al carrer Papin.

    22:00h – Actuacions de Cronopios (rap), Atupa (rap) i Dj PlanB, als Castellers de Sants.

    22:30h – Mamá Patxanga (música mestissa), al carrer Vallespir.

    22:40h – Concert de rap amb El Putu Nota, al carrer Vallespir de Baix.

    23:00h – Orquestra The Show Time, al carrer Alcolea de Baix.

    23:00h – Concert de Mala Vida (pop-rock), a la plaça La Farga.

    23:00h – Versions amb el grup Clotildes, al carrer Sagunt.

    23:00h – Fugados d’Alcatraz, al carrer Galileu.

    23:00h – Orquestra Celeste, al carrer Valladolid.

    23:00h – Nit de rumba amb Newitas i Rumba Tarumba, al carrer Guadiana.

    22:30h – Disco-mòbil amb Uri Ferré, a Casa Gran (Rosés).

    23:00h – Disco-mòbil, al carrer Robrenyo.

    23:00h – Disco-mòbil amb MariKarmen Free Dj, al carrer Alcolea de Dalt.

    23:00h – Ball amb l’Orquestra Guateque, al carrer Finlàndia.

    00:00h – Actuaciones de Sonidera Garbancera (dancehall) i Cosita Seria Sistema de Sonido, al carrer Papin.

    00:00h – Concert de Som Caliu (rumba), al carrer Vallespir de Baix.

    00:30h – Dantuvi (rumba), al carrer Vallespir.

    01:45h – Actuació de La Trocamba Matanusca (balkan), al carrer Vallespir de Baix.

    02:30h – Fi de festa i percussió amb Catalan i Baketomba, al carrer Alcolea de Dalt.

    Diumenge 1 de setembre de 2019

    22:00h - Piromusical, al parc de l’Espanya Industrial.


    La Festa Major de Sants 2019 se celebrarà del dissabte 24 d’agost al diumenge 1 de setembre.


    Temes, tags...

    Festa Major de Sants Barcelona Festa Major




    Notícies relacionades

    Programa musical de la Festa Major de Sants

    La Festa Major del barri de Sants se celebrarà del dissabte 24 d’agost al diumenge 1 de setembre con Atupa, Ratpenat, Hotel Cochambre, The Flaming Shakers, Resiliència, Homes Llúdriga, El Sobrino del Diablo, Pirat’s Sound Sistema, Miquel del Roig, 9mm, El Diluvi, Tesa, Festa Remember de la Ruta del Bakalao...
    0000-00-00
    Llegir més

    Festa Major de Sants 2018: Brighton 64, Mourn, Los Tiki Phantoms, Auxili, Animal...

    El barri de Sants (Barcelona) celebrarà les seves festes del dissabte 18 al dissabte 25 d’agost. També actuarà El Diluvi, Sense Sal, Miquel del Roig, Ovella Xao, Strombers, Xarim Aresté, Dj Carlos Bayona, Dj Luis LeNuit, Yacine Belahcene, Pepet i Marieta, Subversa, Pupil•les, We Exist Even Dead, La Banda del Panda, La Golden Beat...
    2018-08-17
    Llegir més

    Programa musical de la Festa Major de Sants 2017

    El districte de Barcelona celebrará la seva Festa Major 2017 del dissabte 19 al dissabte 26 d’agost. Actuaran La Banda Trapera del Río, Ítaca Band, Smoking Souls, Nueva Vulcano, The Zephyr Bones, Pirat’s Sound Sistema, A Contra Blues, Buhos, Tarantination, Nakany Kanté, Ojo de Buen Cubero, Cesk Freixas, Motörhits, Jordi Montañez, el hard rock de Stop Stop...
    2017-08-10
    Llegir més

    Tots els concerts de la Festa Major de Sants 2016

    Enguany coincideixen la Festa Major de Sants, en el seu primer cap de setmana, amb el final de la Festa Major de Gràcia.
    2016-08-08
    Llegir més