Català · Español · English · Français · 汉语


Logo AgendaConcerts.cat

Busca concerts



Busca concerts per dia

Notícies · Galeries Fotogràfiques

AgendaConcerts.Cat. Concerts i festivals musicals de tot el món. Ens importa la teva privadesa i no fem servir galetes.


Llegir en Català · Leer en Español

Horaris del Rabolagartija Festival 2019: Rozalén, Gogol Bordello, Green Valley ...


Horaris del Rabolagartija Festival 2019: Rozalén, Gogol Bordello, Green Valley ...

El Rabolagartija encara una nova edició del dijous 15 al dissabte 17 d'agost. El festival alacantí se celebra a Villena i entre els artistes més destacats del seu eclèctic cartell es troben Gogol Bordello, Rozalén, Green Valley, Nats i Waor, La Pegatina, El Niño de la Hipoteca, Morat, Buhos, Talco, SFDK, Dubioza Kolektiv ...

A continuació, horaris del Rabolagartija Festival 2019:

Dijous 15 agost 2019

Escenari Caramón

15:20h – Anita Kuruba

19:10h – Buhos

21:20h – Dubioza Kolektiv

23:40h – Natos y Waor

02:10h – El Niño de la Hipoteca

04:10h – Roots Crew

Escenari Rockberto

18:10h – Tremenda Jauría

20:10h – Talco

22:20h – Morat

01:00h – Green Valley

03:10h – Itaca Band

Escenari Caparrilla

18:00h – Punkalorro

19:15h – Exceso

20:30h – Técanela

21:45h – Pedro Pastor

23:00h – Alademoska

00:25h – Funkiwis

01:50h – Kulto Kultibo

03:10h - Limando

Divendres 16 d’agost de 2019

Escenari Camarón

17:20h – Chiki Lora

19:10h – Los de Marras

21:10h – Boikot

23:40h – La Pegatina

02:10h – Narco

04:10h – Dj Set D. Morales / A. Diablo

Escenari Rockberto

18:10h – Iratxo

20:10h – Iseo & Dodosound

22:20h – Gogol Bordello

01:00h – SFDK

03:10h – Auxili

Escenari Caparrilla

18:00h – Kanela en Rama

19:15h – Balkan Bomba

20:30h – El Kamión de la Basura

21:45h – Huracán Romántica

23:00h – Poncho K

00:25h – Valira

01:50h – Combo Calada

03:10h – Pedrá – Tributo a Extremoduro

Dissabte 17 d’agost de 2019

Escenari Camarón

17:20h – Ebri Knight

19:10h – Los Caligaris

21:10h – La M.O.D.A.

23:40h – Juanito Makandé

02:10h – Benito Kamelas

04:10h – Pandemonium DNB

Escenari Rockberto

18:10h – Jenny & The Mexicats

20:10h – La Excepción

22:20h – Rozalén

01:00h – Zoo

03:10h – Mafalda

Escenari Caparrilla

18:00h – El Chamuyo

19:15h – Jamones con Tacones

20:30h – ElTribu29

21:45h – El Niño del Albayzin

23:00h – El Sombrero del Abuelo

00:25h – Sandra Bernardo

01:50h – Gipsy y Los Gatos Rumberos

03:10h – El Quinto Carajillo


AgendaConcerts.cat